Zamulony kompp przy zamykaniu blad

i 2) zLp

jakie popupy? Skan AVG AntySpyware 7.5 po update, wklej raport.

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

to tak daje mzoe na poczatku nowe logo hjt bo tamten problem nei wystepuje po defragmentacji i przeczyszczeniu rejestru jv15 po avg zniknol problem ale pojawil sie nastepny strasznie mam zmaulona siec ktora jest neizbedna w mojej pracy prosze was o pomoc bo msuze wrzucic do poneidzialku na ftp 20 kawalkow po 16 MB a siec chdozi z prekdkoscia 5Kb/s mzoe wiecej -.- tragedia ogolnie daje hjt mzoe cos w rejestrze siedzi bo juz sam nie wiem -.-Zmieniam wiec teamt a tu macie hjt wpis :

Złączono Posta : 28.04.2007 (Sob) 20:40

Wykorzytsujac inne podobne teamty uzylem fixwareout i mam raport oto on

Czym usunac to co znalazl fix ? jesli to rustock on powoduje ostatnio w moim kompie restart prosze o pomoc

Użyj narzędzia Rustock.b-fix.

Po wykonaniu pokaż dwa logi z Gmer’a wykonane przy takich ustawieniach:

  1. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone wszystko oprócz Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończy >>> Kopiuj >>> wklej do posta

  2. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone tylko Usługi i Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończy >>> Kopiuj >>> wklej do posta

Jeśli wszystkie logi nie zmieszczą się bezpośrednio do posta, to umieść je w jakimś serwisie hostingowym jako pliki *.txt, a tu tylko zlinkuj.

1)Usunolem rustocka siec chodzi o wiele szybko :wink: z normalna predkoscia chwala tobie dziek itemu wrzucilem kawalki 2 godziny temu na ftp :slight_smile:

TO z gmer’a 1 :

2)dam na hostingu

http://www.speedyshare.com/688629842.html

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 21:10

Moze kto mi odpowiedziec ? prosliscie o te raporty daj e wam powie mi ktos co jest ne itak