Zamulony komputer - proszę o sprawdzenie loga

Najpierw 3 słowa wprowadzenia

Strasznie muli mi sie komputer a zwłaszcza w momencie przeglądania stron www.

Sytaucja ta miała mijesce już jakiś czas temu. Jako że miałem tylko jedna partycję na dysku (nie duży jest bo 120) postanowiłem zrobić sobie dodatkową partycję i zrzucić tam wszystko a systemową sformatować. W połowie procesu który przeprowadzał Partition Magic coś poszło nie tak i komp padł kompletnie - dochodził w pewnym momencie rozruchu do miejsca gdzie się restartował - w każdym możliwym trybie odpalania. Włożyłem więc płyte z windowsem z nadzieją ze moze tak ruszy nawet biorac pod uwage stratę wszystkich danych ale nie ruszyło i wyskoczyła w pewnym momencie informacja ze nie ma dysku. Kompa wziął znajomy informatyk i jakoś go postawił na nogi, danych nie odzyskał ale zainstalował gołego wina od poczatku a ja sobie dorobiłem resztę(updaty itp). Czyli wszytko po formacie powinno chodzić ok a tu lipa.

Minęło pare dni i znowu kaszana. Może to wina coś z Hardwearu??

Sczerze nie wiem bardzo gdzie zacząć szukac więc pisze tutaj. A moze podczas instalacji coś mi się wgryzło i teraz nie wiem gdzie to jest i dla tego podaje loga:

aha, przed zrobieniem loga przeleciałem rejestr jv16 PowerTools.

Ponadto po włączeniu kompa (np po nocy gdy odpoczywał przynajmnie 8-10 godzin) przez jakieś 10 min wszystko chodzi jak burza, problemy zaczynają się potem. Jak trochę popracuje żadne restartu wiele nie pomagają - prawie bez różnicy.

pzdr i thx za wszelką pomoc.

LL

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Log Ok, to nie wina syfu.