"zamulony" komputer

no wiec tak moj problem polega na tym ,ze gdy na gram sobie w nfs most wanted i po wyjsciu z gry staraszie muli mi sie komputer przez ok 1 min a pozniej jest juz wszystko ok.albo jak skanuje nortonem lub cos kopiuje albo instaluje jakąs gre to mi sie bardzo muli komp ale po 1 min dochodzi do siebie.Moj komp: AMD athlon xp 2600+1,95GHz GeFroce fx 5200 128mb 512 MBram

Norotn ma to do siebie ze mulasty jest jak scanujesz, gry tez po wyjsciu mulą XP - poczytaj Optymalizacja XP: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

Możesz napisać jaśniej :o

Poprawiłem mozesz skasować, lecz sens i pomoc niesie link - pośpiech u WAS jestem gościnnie :wink:

bo nfs mw kończy prace dezaktywując wszystkie swoje poczynania przez co komputer pracuje. u mnie też to jest odczuwalne.

to jest wiadoma sprawa. duża ilośc procesów które działają jednocześnie skanując twój system w poszukiwaniu niebezpiecznego oprogramowania potrafi zdenerwować :wink:

proponuje uzbroić się w cierpliwośc. jeżeli jednak odczuwasz dyskomfort możesz zrobić defragmentacje choćby rejestru sysemowego bądź całej przestrzeni dyskowej.