Zamulony net i problemy z twardym dyskiem(przegladanie)

(Mariusz Gawor) #1

witam,prosze o sprawdzenie loga gdy mam zalaczony net i probuje przelaczac sie miedzy dyskami to caly czas co czyta i czesto sie owiesza.

dzieki.

(adam9870) #2

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Jak nie grasz w te gry to ten wpis też leci

Start => Uruchom => Wpisz polecenie services.msc => Zatrzymaj i wyłącz usługę secures23 oraz msconfig38.

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj.

Po wykonaiu dajesz nowy log z hijacka plus z SilentRunners.

(Gutek) #3

zostawa to od EPSONA

co do dysku chyba siada, użyj HDD Regenerator

(Mariusz Gawor) #4

Zrobilem jak napisaliscie razem ze scanem,zeczywiscie bylo troche tego dziadostwa mimo ze mam nortona.Co do services.msc to nie mam takich uslug,daje loga z hijacka bo silent runners nie moge pobrac.

(adam9870) #5

Log z HijackThis jest już ok :wink:

Na link do silenta klikasz prawym klawiszem myszki i wybiersz "Zapisz element docelowy jako" :?

Po wpisaniu services.msc powinno pokazać się takie okienko

services7eo.png

w części zaznaczonej przeze mnie powinienneś znaleźć te procesory co wcześniej napisałem a potem prawy klik właściwości i masz opcje :roll:

(Kuz5) #6

:o :o :o

Ale ty bzdury piszesz

cudaczek61 wszystko jest ok

(Mariusz Gawor) #7

nadal nie moge znalezc tych udlug,przekopalem wszystko i nic.Zciagnelem silenta ale nie moge go uruchomic nie mam nic co odczytuje pliki z rozszezeniem vbs

(Gutek) #8

Daj nowy log z Hijacka, o silencie poczytaj http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=15989

(Mariusz Gawor) #9

no do konca sie nie doczytalem nie moglem znalezc tych uslug ale jak jest wszysko ok' to mnie cieszy tylko jak by mi kto powiedzial jak uruchomic sailenta :oops:

(Gutek) #10

czytasz ze zrozumieniem?

Masz linka i tam są takie odpowiedzi co do Silenta - Problemy z uruchomieniem Silent Runners: :

i opis jak urchomić

(Mariusz Gawor) #11

wlasnie ze mi tak nie pisze ,poczytalem pokombinowalem i nic on poprostu chce szukac programu ktorym mogl by to otworzyc .dolaczm jeszcze raz loga z hi jacka

(Bbieniol) #12

Log jest czysty :slight_smile:

Co do Silenta:

(Gutek) #13

a co to jest co Bieniol napisał? To od tematu Po kliknięciu na VBS następuje prośba o wskazanie programu otwierającego lub program otwiera się w Notatniku

(Mariusz Gawor) #14

dalem rade ale tym drugim sposobem,dodajac te rozszezenie ot log z silenta:

(Gutek) #15

To nie cały log, poczekaj aż Silent skonczy prace to trochę trwa :slight_smile:

(Mariusz Gawor) #16

teraz jest chyba caly.

(Bbieniol) #17

Tym razem jest już cały - na szczęście czysty :slight_smile:

(Mariusz Gawor) #18

Wielkie dzieki :smiley: