Zamulony net i problemy z twardym dyskiem(przegladanie)

witam,prosze o sprawdzenie loga gdy mam zalaczony net i probuje przelaczac sie miedzy dyskami to caly czas co czyta i czesto sie owiesza.

dzieki.

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Jak nie grasz w te gry to ten wpis też leci

Start => Uruchom => Wpisz polecenie services.msc => Zatrzymaj i wyłącz usługę secures23 oraz msconfig38.

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj.

Po wykonaiu dajesz nowy log z hijacka plus z SilentRunners.

zostawa to od EPSONA

co do dysku chyba siada, użyj HDD Regenerator

Zrobilem jak napisaliscie razem ze scanem,zeczywiscie bylo troche tego dziadostwa mimo ze mam nortona.Co do services.msc to nie mam takich uslug,daje loga z hijacka bo silent runners nie moge pobrac.

Log z HijackThis jest już ok :wink:

Na link do silenta klikasz prawym klawiszem myszki i wybiersz “Zapisz element docelowy jako” :?

Po wpisaniu services.msc powinno pokazać się takie okienko

services7eo.png

w części zaznaczonej przeze mnie powinienneś znaleźć te procesory co wcześniej napisałem a potem prawy klik właściwości i masz opcje :roll:

:o :o :o

Ale ty bzdury piszesz

cudaczek61 wszystko jest ok

nadal nie moge znalezc tych udlug,przekopalem wszystko i nic.Zciagnelem silenta ale nie moge go uruchomic nie mam nic co odczytuje pliki z rozszezeniem vbs

Daj nowy log z Hijacka, o silencie poczytaj http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

no do konca sie nie doczytalem nie moglem znalezc tych uslug ale jak jest wszysko ok’ to mnie cieszy tylko jak by mi kto powiedzial jak uruchomic sailenta :oops:

czytasz ze zrozumieniem?

Masz linka i tam są takie odpowiedzi co do Silenta - Problemy z uruchomieniem Silent Runners: :

i opis jak urchomić

wlasnie ze mi tak nie pisze ,poczytalem pokombinowalem i nic on poprostu chce szukac programu ktorym mogl by to otworzyc .dolaczm jeszcze raz loga z hi jacka

Log jest czysty :slight_smile:

Co do Silenta:

a co to jest co Bieniol napisał? To od tematu Po kliknięciu na VBS następuje prośba o wskazanie programu otwierającego lub program otwiera się w Notatniku

dalem rade ale tym drugim sposobem,dodajac te rozszezenie ot log z silenta:

To nie cały log, poczekaj aż Silent skonczy prace to trochę trwa :slight_smile:

teraz jest chyba caly.

Tym razem jest już cały - na szczęście czysty :slight_smile:

Wielkie dzieki :smiley: