Zamykanie kompa

Witam mam problem tego typu:

Wyłączam kompa i standardowo jest wylogowywanie sie potem zamykanie systemu windwos i wtym momencie wyskakuje mi ciemno niebieski ekran na którym białymi literemi pisze:

Pokawił się problem i system windows został zamkniety, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

Jeżeli po raz pierwszy widzisz ekran błędu stop, ponownie urchom komputer. Jeżeli ten ekran pojawił się ponownie wykonaj następujące kroki:

Upewnij się że na dysku jest wystarczająco dużo miejsca. Jeżeli sterownik jest zidentyfikowany w komunikacie stop, wyłącz go lub skontaktuj się z producentem w sprawie aktualizacji sterownika

Spróbuj zmiany karty wideo

Skontaktuj się z dostawcą sprzętu BIOS. Wyłącz opcje pamięci systemu BIOS, takie jak buforowanie przesłanie. Jeżeli do usunięcia lub wyłączenia składników musisz użyć trybu awaryjnego, ponownie urchomić komputer, naciśnij klawisz F8, aby wyświetlić zaawansowane opcje startowe, a następnie wybierz opcje tryb awaryjny.

Inforamcje techniczne:

***stop: 0x0000008E (0x80000003,0,805103F4,0x80541BBC,0x00000000)

Rozpoczynam zrzucanie fizycznej pamięci na dysk.:

Nie pomogło foramatowanie ani nawet restart biosu :frowning:

Poprostu nie wiem co to może być

Aha jak wrzuce system na nowo to przez kilka wyłączen kompa wszystko jest w noramalnie a potem zaczyna sie pojawiać ten komunikat :frowning: Zrobiłem test MemTest-em nic nie wykrył wirusów nie ma.

A miałeś kiedys jakieś wirusy co zjadły Ci Windowsa?

Nie wirusów takich to nie

No widzisz bo ja miałem wirusa co zjadł mi Windowsa i uszkodził płyty dysku. Ciągle się z tym męcze. Jeśli formatowanie nie pomaga, to musi coś być uszkodzone! Pozdrawiam

:shock: :shock: :shock:

A co to ma do tematu.

Nie jestem pewen czy “musi” ale boje że tak może być ;/

IMO musisz instalować jakiś program, który to powoduje. Postaraj się przypomnieć co wtedy robiłeś, gdy dopiero zaczął się pojawiać ten komunikat.

Do poczytania i linki - szczególnie usera Kamaa.

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=39549

Dobra wyszło tak

ten błąd powodowal KERIO personal firewal

ciekawe czemu

wrzuciłem teraz zone alarm i jest git 8) :smiley: