Zamykanie programów

Witam. Chcialem przeszukac forum ale jest okolo 230 stro n a kazdej z 20 tematow :slight_smile: … ciezko by bylo … wiec napisze":

mam problem z nie wiem czym . objawy: nie Zamykaja mi sie automatycznie programy ( Winamp, IE, i jeszcze jakies tam). zeby je zamknac musze uruchomic TaskManagera i recznie zamykac polecenia EXE. czy to problem w jakims kluczu w rejestrze? :-o

i drugi problem - nie "chodzą " mui przeglądarki - opera i IE, moge uzywac tylko Firefoxa. po prostu nie chce dokonac połaczenia zaden z tamtych programow. …

( no i nie dzialaja mi chyba porty dla pobierania aktualizacji) jesli mam problem z wirusem to zadne spyware ani Avast nie jest go w stanie znaleźć :-o

http://forum.dobreprogramy.pl/search.php

Jak klikasz na X to się nie zamykaja???

Jakiego masz firewalla. On zapewne blokuje.

Nie pamiętam kto to pisał

Ale jest to na forum :slight_smile:

nie - chodzilo mi o to ze jesli np uzywam IE, i zamkne X, czy w jakikolwiek inny sposób, nie moge nastepnego otworzyc dopoki nie wejde do Task Managera i nie zamkne go ręcznie. czyli zupelnie jakby znikal mi z ekranu a plik wykonywalny exe z tego programu działal nadal …

nowy problem … w czasie pracy znika mi wszystko z monitrora po za tapetą :o- … co sie dzieje kurcze w tym kompie???