Zamykanie programu podczas wyłączania kompa

Od zainstalowania gry Bad Company 2 (przynajmniej tak mi się wydaje) jak chcę wyłączyć kompa wyskakuje komunikat że jakiś program nie został zamknięty, i standard 2 opcje wymuś zamknięcie i anuluj. nie wiem co to za program? Jak się tego pozbyć?

rojo17 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Spróbuj odinstalować daną grę jak jest to spowodowane tą grą to problem powinien ustąpić.

Jak w procesach wyłączę po graniu jeden proces z gry jest cacy i komp się ładnie wyłącza. Jak nie gram on line też. :?

Czy przypadkiem gra nie dodała jakiegoś wpisu w auto-start ? Jeżeli tak do odhacz go w msconfig, zakładka uruchamianie.

Niestety sprawdzałem. Nie ma tam nic od gry.

To może pokaż na zrzucie co tam jest… :wink:

76fed658428237abm.png

Faktycznie nic tam nie ma, możesz spokojnie wywalić śmieci od Adobe, oba, i soft Nokia, który to możesz uruchamiać ręcznie gdy podłączasz telefon, chyba że bardzo go potrzebujesz ;]

Czy ten ekran przed zamknięciem systemu zawiesza Ci się na stałe, u mnie też czasem takie coś się dzieje jednak system zamyka się automatycznie :wink: po sekundzie.

Nie no na chwilę powiedzmy 5 sek, ale to trochę denerwujące.

Też Tak Miałem ;)))

Tyle że w Moim Przypadku to było pi instalacji NFS Shift .

Mój sposób był taki ze się tym nieprzejmowałem instalowałem nowe gry i grałem i problem sam Się wykasował .

To tylko Kwestia czasu ; )))