Zanika połączenie w sieci i nieusuwalny wirus

Witam. Od 2 dni mam problem z połączeniem. Raz jest internet raz go nie ma. Jestem w sieci lokalnej, ale u innych użytkowników wszystko działa bez problemu. Przeskanowałem Avastem system i znalazł wirusa, którego nie można usunąć: Win32:Trojan-gen. {Delphi}. Próbowałem go skasować ręcznie ale nie mogłem go znależć (nawet jak dałem pokaż pliki ukryte i systemowe). Nie wiem czy to zanikające połączenie ma związek z tym wirusem. Pomóżcie

Wklej logi z HJT i Silenta: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 :slight_smile:

Logi ok, gdzie on znajduje tego wirusa? Zanikające połączenie może być winą providera :wink:

Komunikat wygląda tak:

wirusbd6.jpg

Skanowałem już 3 razy, restartowałem kompa i dalej wykrywało tego wirusa

Użyj ATF-Cleaner – wyczyści tempy. :slight_smile:

Wielkie dzięki Joan wirusa już nie ma. Ale pozostał problem z połączeniem. Dalej raz jest net raz nie ma. Tzn. wysyła więcej pakietów niż odbiera, co powoduje że strony się nie otwierają. GG i skype odpalają dopiero po paru minutach. Czasem jak zaskoczy to wszystko chodzi jak burza ale przez wiekszość czasu jest ten problem. Nie mam pojęcia cos się dzieje. Jak macie jakieś pomysły to piszcie

Jak widać nie jest to wina syfu, więc radzę skontaktować się z providerem :slight_smile: