Zanikające Adm OverDrive w ATI Radeon hd 4600 series

(Nww Marcin) #1

Nie wiem czy dobrze trafiłem na temat tu bo na Shoutbox mnie zablokowali i nie wiem czy mogę tu linki podawać do problemu.

Jak na filmiku widać nie włącza mi się adm overdrive.Próbowałem wielu sterowników ale nic z tego jeden z seri 12.3 legacy włączył mi te adm overdrive  po nowej instalacji tego sterownika ale po ponownym uruchomieniu komputera nie włącza się.

Prosze o wzjasnienia mi jak i co bo jak tu nie wiem o co chodzi.Czy moze od nowa trzeba system zainstalowac. 

system  windows 7 Pro 64bit

plyta glowna to ms 7641 

procesor ADM Phenom II X4 B50 3.20GHz

karta graficzna PCI-E  ATI Radeon HD 4600 series plus wbudowana karta graficzna na plycie  ATI Radeon 3000 Graphics

pamenc ram 8GB

(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

(Nww Marcin) #3

Problem rozwiązany. Od nowa musiałem windows 7 Pro zainstalować trzymając się zasady kolejnosci wgrywania sterowników.A może wystarczyło tylko w grać nowe Microsoft Visual CC+...... Nie wiem może system ostatnio za szybko pobrał aktualizacje i dlatego tak się działo.