Zanikający net

Witam, mam taki problem, że od 2 dni zanika mi net. poczytałem w sieci, że może być to winą jakiegoś syfu co się napchał przez porty i żeby użyć narzędzia wwdc. użyłem, zrobiłem co trzeba i teraz mam dwa problemy. nie tylko zanikjący net jak było, ale po użyciu wwdc mam coś takiego, że jak uruchamiam system (xp) to najpierw pojawia się komunikat

“nie można odnaleźć c:cleanup.ex”

kolejny to:

“błąd ładowania c:/docume~1/…temp/uninstmanager.dll”

później:

“nie odnaleziono pliku i:\instalation\setup.exe”

i:

“nie odnaleziono pliku c\windows\is-PCJOJ.exe”

na koniec pojawia się okno narzędzia uruchamiania czy coś takiego gdzie mam zaznaczyć by komp uruchamiał się normalnie nie w trybie selektywnym czy jakoś tak, zaznaczam, a sytuacja się powtarza, przy starcie pojawia się do wyboru xp lub tryb recovery.

beztytuuty2.png

moja prośba:

  1. jak mam się pozbyć tych kominikatów

  2. załączam log z combo, może ten net to przez jakieś viry?

http://wklejto.pl/14479

pozdro

Tego komunikatu pozbędziesz się poprzez zaznaczenie “Nie pokazuj tego komunikatu…” -> OK.

Log Ok

no właśnie chodzi o to, że on się wciąż pokazuje :)! strasznie mnie to denerwuje. zaczęło się tak robić po użyciu wwdc! czy może mieć to związek z tym, że mam zaznaczone uruchamianie selektywne? i używa on zmodyfikowanego pliku boot.ini? dodam, że jak zmienię na uruchomiania normalne to nic to nie zmienia. wciąż pojawia się komunikat a do tego wciąż mam te inne błądy. czym one mogą być spowodowane?

jak dam na uruchamianie normalne to tak wygląda boot.ini

beztytuuvo4.png

Dałeś fajeczkę w kwadracie "nie pokazuj tego komunikatu… i dałeś Ok?

tak dałem, i ok. nic to nie pomaga

W memu uruchom wpisz:

notepad c:boot.ini

jeżeli coś wyskoczy w notepadzie(oczywiście text) to znaczy że on jest i tylko wpisz

[boot loader] 

timeout=30 

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS 

[operating systems] 

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS="Microsoft Windows XP" /fastdetect

Jeżeli jest pusty to też to wpisz i zapisz. Potem reset

wyskakuje kominikat : “nie można odnaleźć pliku c:boot.ini. czy chcesz otworzyć nowy plik?”. mam utworzyć?

Tak zrób to co napisałem

niestety bez zmian

Jak teraz wygląda [boot loader] w zkładce Boot.ini?

Po restarcie zaznaczyłeś ptaszka i Ok?

tak, zrobiłem wszytsko jak trzeba.

beztytuubg5.png

a jak dam uruchamianie normalne to boot wygląda tak:

beztytuuld8.png

Zrób tak >>>Mój komputer>>>właściwości>>>zaawansowane>>>uruchamienie i odzyskiwanie i tam edytuj wciskasz i usuwasz C:\CMDCONS\BOOTSECT.DAT=“Microsoft Windows Recovery Console” /cmdcons

usunąłem to i wkleiłem tam, to co wcześniej kazałeś i teraz komp się nie uruchamia! zaczyna się włączać i tak wkółko

Zostało tylko to? Na peweno?

[boot loader] 

timeout=30 

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS 

[operating systems] 

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINDOWS="Microsoft Windows XP" /fastdetect

tak, jak mogę go teraz uruchomic?

W czasie gdy się uruchamia komputer wciśnij F8 i wyierz ostatnio znaną dobrą konfigurację.

nie pomaga

F8 i tryb awaryjny zobacz czy się uruchamia