Jak odzyskać dane z kalendarza?

Witam serdecznie otóż mam problem budzę się rano chce spojrzeć w kalendaarz na zapiski itp. a tu pusto patrzę a tam zamiast folderu z nazwą klienta google tylko folder PCSYNC natomiast po folderze z nazwa klienta ani śladu, drugim zaobserowawanym problemem jest brak aplikacji sklep google (próbowałam zainstalować różne wersje (od 7.0 do 8.3 ;lub 8.2 nie pamietam) niestety nawet instalacja aplikacji (.apk) nie przyniosła efektu gdyż po naciśnięciu ikony zero reakcji. Nie ma śladu po koncie google ani możliwości nigdzie zalogowania się w tym też do kopi zapasowej. Istnieje jakieś realne rozwiązanie problemu odnalezienie zguby?, istotne dla mnie jest odzyskanie danych z kalendarza ponieważ są to bardzo ważne zapiski. Z góry dziękuję za pomoc.

Jak miałaś włączoną synchronizację, top zapiski będą zapisane online, także się nie martw. z kolei jeśli chodzi o sklep Play, to… dziwne. Nic wcześniej ie grzebałaś w systemie, ani nie instalowałaś niczego?? Wygląda mi to na wysypanie się usług Google Play. i obawiam się, że bez postawienia softu na nowo się nie obędzie :frowning: Możesz jeszcze poszukać i pobrać apk Google Play Services i zainstalować.
Jak co, to m=pisz :slight_smile:

Nic nie było grzebane właśnie ;/ jedynie co wyłączyłam ostatnio powiadomienia na ekranie głownym ale co by to miało do tego…
Google Play S ściągnięte błąd przy rozpakowywaniu apki na tel z tej strony https://www.androidapksfree.com/apk/google-play-services/download/. Synchronizacja na 90 proc była włączona natomiast problem polega na tym że tak czy siak w obecnej chwili nie da się prez żadną apkę zalogować do konta które było podpięte w kalendarzu między innymi. Istotne dla mnie czy mogę wyciągnąć w jakiś sposób te dane z telefonu o ile one gdzieś na smartfonie się gromadzą czy istnieje tylko możliwość reinstalacji systemu i ewentualna próba odzyskanai przez zalogowanie się do konta ? Szczerze mówiąc pierwsza opcja byłba by dla mnie pewniejsza z racji że niekoniecznie pamiętam login ;/ i istnieje opcja że synchro nie było 10 proc ale zawsze. Po prostu razem z usługami google prócz map o dziwio znikneło konto folder w kalendarzu i wszystko gdzie jest się zalogowanym jako użytkownik google.

Login to twój email.
Co do odczytu danych ze smartfonu, może być ciężko, bo każda aplikacja tworzy coś w rodzaju bazy, w jktórej się znajdują jej dane tj. np. w przypadku kalendarza - twoje zapiski, albo wiadomości w aplikacji do SMS lub stan przejścia jakiejś gry. Wszystko to jest przechowywane na partycji /data, do której normalny tj. bez Roota użytkownik nie ma pełnego dostępu.
…albo tak: Jak to dokładnie wygląda? Możesz porobić zrzuty ekranu i pokazać na forum?
Zrób screena ustawień systemu (zakładka “konto” lub podobnie;
Ekranu, który pojawia się po uruchomieniu kalendarza, no chyba, że zawiera on prywatne dane - to nie rób;
Listy aplikacji.
Screeny robisz przytrzymując vol- i Power
Jak coś mi się przypomni, to jutro dam znać.

1 polubienie

Sprawdź to konto najpierw przez normalną www. Zanim cokolwiek zaczniesz grzebać.

1 polubienie

Moja siostra też ostatnio wykasowała jakoś google play z tabletu, ciekawe że bez roota jest najwyżej downgrade i dezaktywacja.

roota robiłem pare lat temu nie pamiętam co i jak. Krystian z tym że u mnie to samo z dnia na dzień się stało. tam gdzie sa kalendarze do wyswietlenia (PC Sync ) i tak samo był kalendarz “Ania”

Tutaj link do zdjęć, niestety tutaj maksymalnie jedno foto mogę załączyć więc :
http://ksnicov-militant.ugu.pl/img/

Przy takich tematach podaje się markę i model telefonu na “Dzień Dobry” :slight_smile:
W jaki sposób były robione ustawienia fabryczne? Podejrzewam, że z samego telefonu da się to zrobić. Pierwsze to ściągnąć i zainstalować oprogramowanie pod telefon, zgrać co się da i zrobić hard reset. To ostatnie usuwa wszystkie dane osobiste z telefonu, łącznie np. ze zdjęciami - ale masz pewność, że telefon będzie działał poprawnie. Procedury nikt Ci nie poda bez dokładnego modelu telefonu (jak wyżej napisałem).

NAzwa modelu w temacie jest zawarta :slight_smile: Q-Smart MB5013 na andku 5.1. Nie był robiony reset ani ustawienai fabryczne póki co jeżeli nie będzie wyboru postawie system od nowa i zostanie nadzieja że było to zapisane na koncie google jednakże póki co licze na cud może jakoś inaczej da się to odzyskac przywrócić

Some body please help me i can’t understand the topic google plsy store is closing?? :cold_sweat:

@gamerslife Do you speak in English only? If so, you can use Google Translate

Trolling? Jak on to znalazł, Google też magicznie tłumaczy to co zindeksowało?

Nic nie zostało po prostu zakopane; Co ostatnio wyłączyło powiadomienia na ekranie głównym, ale co to ma z tym wspólnego… https://apkvow.com/Google Play S napotkał błąd podczas rozpakowywania aplikacji na telefonie z tej lokalizacji. Synchronizacja jest włączona w 90%, ale problem w tym, że i tak w tej chwili nie ma możliwości zalogowania się do aplikacji za pomocą konta zapisanego m.in. w kalendarzu. Czy jest dla mnie ważne, aby móc wydobyć te dane z telefonu, o ile są one przechowywane gdzieś na smartfonie, czy jest możliwość ponownej instalacji systemu i próby ewentualnego odzyskania poprzez samo zalogowanie się na konto? Szczerze mówiąc, ta pierwsza opcja byłaby dla mnie bezpieczniejsza, bo niekoniecznie pamiętam logowanie; / Istnieje opcja, że ​​synchronizacja nie była na 10%, ale nadal. Tylko z usługami Google oprócz Map, konto, folder w kalendarzu i wszystko, co zalogowałeś się jako użytkownik Google, nagle zniknęło.

Ale to twoje mulikonto na forum (:question:), wątki zazwyczaj się zakopują jak nie ma chętnych do pisania lub innych pomysłów na solucje/obejścia(solutions & workarounds).