Zapamiętywanie haseł - program

Witam

Wczoraj po kilku latach pracy z przeglądarką Opera, zostałem zmuszony na zmianę na Firefoxa :frowning:

Trudno stało się , trzeba się przyzwyczaić.

Mam pytanie dotyczące właśnie tej przeglądarki a w zasadzie sposobu zapamiętywania przez nią haseł do różnych stron internetowych.

Wiem że taka opcja jest, wiem że działa itp.

Jednak w przypadku czyszczenia historii hasła również zostają wyczyszczone. Proszę nie pisać bym odznaczył tą opcję ( bo przeważnie tak robię ) bywają różne przypadki a tym bardziej programy które jednak listę tą wyczyszczą.

Dlatego mam pytanie a w zasadzie prośbę.

Proszę o polecenie jakiegoś prostego programu do zapamiętywania haseł do stron internetowych

Najlepiej by taki program mógł odtworzyć je nawet po reinstalacji systemu operacyjnego ( Windows XP Home w moim wypadku )

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Historia nie ma nic do haseł… :?

Czym ją czyścisz? Ręcznie, czy może jakimś programem typu Ccleaner?

Używaj hasła głównego w Firefoksie > zrzut przykładu, bo zapamiętujesz hasła metodą zwykłą i odznacz zrzut ekranu. (Dobry dodatek do hasła głównego Secure Login).

A do zapamiętania haseł, pinów itd; jest idealny program do tego tu lub tu.

Poszukaj dodatków, np: FEBE bądź też programu zewnętrznego, np MozBackup, który tworzy kopię zapasową profilu użytkownika, ustawień dla programów Mozilli.

Można też oczywiście ręcznie wykonać co jakiś czas ręcznie kopię profilu użytkownika: C:\Documents and Settings[nazwa_użytkownika]\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles[nazwa_profilu].

Ja używam sixipeer i nie narzekam

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc

a może KeePass ??

viewtopic.php?f=7&t=287960