Zapamiętywanie haseł

Mam problem. Gdy logowałem się do poczty na wp dałem ‘zapamiętaj hasło’ i nie musiałem go wpisywać. Potem na innym koncie dałem ‘nigdy nie zapamiętuj dla tej witryny’, a następnie zmieniłem hasło na tym pierwszym koncie. Co mogę zrobić, żeby zapamiętywało mi nowe hasło? Obecnie muszę wpisywać go za każdym razem.

Usuń poprzednie. Wyczyść dane formularzy. W odpowiednim miejscu zależnie od tego, jaką masz przeglądarkę, a tego nie podałeś.

Ale co poprzednie, bo nie za bardzo rozumiem. Co do przeglądarki mam Firefoxa i wiem, gdzie się usuwa dane formularzy.

W programie niestety nie ma za wielu możliwości kombinowania z Danymi Formularzy, dlatego poleciłem ich wyczyszczenie, co powinno później pomóc, by zapamiętało dane hasło. Poza tym nie sprezyzowałeś, czy chcesz zrobić to dla pierwszego profilu (przeglądarki), czy też drugiego. Jednak rada jest ta sama - wyczyść. Nic innego nie przychodzi mi w chwili obecnej do głowy.

Z tym upora się chyba CCleaner lub Odkurzacz. Bardziej polecam CCleaner’a :wink:

Proponuje zrobić tak

Narzędzia -> Wyczyść prywatne dane -> Zapamiętane hasła

Następnie pozostaje ponowne logowanie na stronie z nowym, poprawnym hasłem.

Nie pomogło, nadal nie wyskakuje mi okno z możliwością zapamiętania hasła. Wyczyszczenie danych formularzy też nie.

A próbowałeś

:?:

CCleaner również nie pomógł.

Złączono Posta : 14.07.2006 (Pią) 19:12

Skoro miałem zaznaczone ‘Nigdy dla tej witryny’ to może trzeba zmienić wartość logiczną gdzieś w about:config?

Bierzesz Narzędzia>Opcje>Prywatność>Hasła>Przeglądaj hasła>Hasła, które nie zostaną zapisane i tam usuwasz witrynę w przypadku, której wybrałeś, żeby nie zapamiętywał.

Wielkie dzięki.