Zapis animacji flash

Witam.

Kombinuję od rana i nie mam już pojęcia, jak to zrobić. Szukałem informacji wszędzie próbowałem kilkoma programi i nic!

Chodzi o tę animację:

http://www.interactive-tutorials.com/si … index.html

Program Flash2X Flash Hunter nie zdaje egzaminu. Ma ktoś jakiś pomysł, ale dobry program do tego?

Ale o co Ci konkretnie chodzi??

animacja ładowana jest za pomocą skryptu więc niezapiszesz jej raczej :stuck_out_tongue:

Czyli nie da rady tego zapisać? Potrzebuję wyświetlić to na komputerze, na którym nie ma dostępu do internetu niestety.

Ściągnij sobie program “SWF Cache Viewer” W Googlach znajdziesz bez problemu. Sprawdzałem przed chwilą, i widzę że nie współpracuje z najnowszym Firefoksem, ale z Internet Explorerem bez problemu.

Odpal ten program, ustaw na “Internet Explorer Cache”, wyczyść wszystko

co tam jest (delete ), a potem z IE wejdź na stronę, przejrzyj wszystko

żeby trafiło do przechowalni przeglądarki. I już w SWF CV masz możliwość podglądu i zapisania plików flashowych. Do oglądania wystarczy skojarzenie

typu plików z jakąś przeglądarką, nie potrzeba specjalnego playerka.

Aha, jeśli masz włączone jakimś programem czyszczenie na bieżąco plików

tymczasowych, nie zamykaj IE dopóki nie zapiszesz sobie flashków!

SWF CV powinien współpracować z różnymi przeglądarkami, ale nigdy nie miałem czasu, żeby poeksperymentować.

Pozdrawiam - mam nadzieję, że to rozwiąże problem.

Prezentacje ze strony można ściągnąc najnowszym FlashGet. W Opcjach i następnie monitor musi być włączony Notify On Flash. Klilkasz albo najeżdzasz na prezentacje na stronie i pokazuje ci sie ikona z napisem download i ściągasz.