Zapis na karcie pamięci w Nokii 3650

(Midi17) #1

Hej! Znów mam problem... już doszedłem jak się przesyła pliki przez bluetooth, ale teraz gdy już mam nagrany odtwarzacz mp3 chciałby mieć też jakaś muzykę na komórce... a jak przesyłam plik muzyczny9.mp3) to po jakimś czasie wyskakuje mi komunikat, żebym zwolnił pamięć, bo jest za mało. Aplikacje nie zapisują się na karcie pamięci tylko w telefonie.... stąd moje pytanie ... czy ktoś z Was wie jak zrobić, aby pliki zapisywały się na karcie pamięci a nie w pamięci telefonu???

Przypomnę,że chodzi tu o tel. Nokia 3650, a pliki są przesyłane prze bluetooth wbudowany w laptop bez użycia jakiegokolwiek programu.

Pozdrawiam

(Maciejboss) #2

nie jestem pewny czy jest taka możliwość ale możesz kupić sobie czytnik kart pamięci za 6zł i tak przesyłać mp3 do telefonu

(Midi17) #3

Wydaje mi sie, ze to nie będzie działać, bo to musi potem zostać wykryte przez telefon... a telefon może nie odczytać że na karcie są mp3. bo na karcie są różne katalogi :frowning:

Znacie może jakiś inny sposób?????

Pomóżcie

(Gismo137) #4

odtwarzacz będzie widział kartę i jej zawartość, w pamięci telefonu też są różne katalogi;):slight_smile: możesz ręcznie przerzucać z telefonu na karte....