Zapisac ustawienia

Witam, mam małe pytanie. Zrobiłem duże zmiany w ustawieniach w gpedit.msc (polokowałem np. pulpit, itp.) i teraz czy jest mozliwosc zapisania tego co zrobilem w takiej formie żeby potem te zapisane ustawienia przenieś na inny komputer i je tez tam również wyłaczyc w sposób automatyczny poprzez wlaczenie tych zapisanych ustawień.

Mam nadzieje ze bardzo zrozumiale to napisałem i rownież czytaelnie dostane odpowiedz.

Z gory dziekuje Rmika :slight_smile:

Złączono Posta : 30.11.2006 (Czw) 0:00

Czy ktoś będzie w stanie mi pomoc w tej sprawie !? :?

rozumie, ale powiedz czy to się dotyczy komputera w sieci LAN :?: jakie zmiany dokładnie przeprowadziłeś :?:

nie to dotyczy normalnego komputera na ktorym np, zablokowalem pulpi, lub panel sterowania, poprostu chce zapisac ze ustawiania zeby przeniesc je na drugi komputer

blokowanie które zastosowałeś, jest u mieszczone w rejestrze, start-> uruchom-> regedit

oraz ich pod kluczę :wink:

no fajnie ale jak tam to zapisac do pliku ktory bedzie po klikcieciu na ciego to sie autowatycznie doda do rejestru.

wejdź do rejestru, wyszukaj w/w ścieżki w rejestrze następnie z Menu-> Plik-> Eksportuj (zapisanie danych ustawień)

Gdzie przenosisz dane pliki na inny PC, i klikasz x2 przy czym dane wpisy zostaną załadowane do rejestru, na koniec restart kompa :wink: