Zapisywanie animacji Flash na dysku

(Trebron) #1

Jak zapisać animację zrobioną we Flashu na dysku ??

Proszę o pomoc :? .

(lazikar) #2

A w jakim programie to robisz?? Jeżeli w Macromedia Flash MX 2004 to wystarczy użyć exportuj. :smiley:

(Trebron) #3

Nie zrozumieliście :frowning: . Chodzi mi o to, że na stronach WWW są animacje Flash, a ja chciałbym wiedzieć, jak zapisać ja na dysku :shock:

(Spox5) #4

A próbowałeś użyć jakiegoś programu w stylu Teleport Pro?

(system) #5

One już są zapisane na dysku. Odszukaj folder Temporary Internet Files. Najprawdopodobniej pliki *.swf.

PS. Możesz też szukać w tym folderze po rozmiarach - te animacje będą jednymi z większych plików.

(pysiu) #6

Juz był taki temat tu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... nie+flashu tam masz link do programu dodatku do IE zapisujący te animacje

(Trebron) #7

Program ten ma status shareware. W jaki sposób go zarejstrować ? Czytałem, że potrzebny jest numer seryjny, ale gdzie go wpisać ??

A w folderze Temporaty Internet... jest tylko jakiś plik DAT i 4 puste foldery.... :frowning:

(system) #8

No to masz głupio, bo u mnie jest ponad 10000 plików o łącznym rozmiarze ponad 300MB...

(lazikar) #9

Niemożliwe jeżeli przeglądasz strony one są tam zapisane na bank. :?

(FXJ) #10

A jeśli mamy taki pliczek na HDD to jak go potem uruchomić ??

(system) #11

Np. IrfanView albo nawet sam IE.

(lazikar) #12

Np. otworzyć za pomocą Internet Explorer.

PS: Pliki w Temporary Internet Files są ukryte. :smiley:

(Kpx2) #13

Poszukaj programu Flash Movie Extract Pilot. Jest darmowy i był kiedyś w "Komputer Świat" Ja go używam i jest najlepszy.

(Del15piero) #14

Czytałem o programe FlashCapture i pisało że umni zapisywać animacje na hdd

(Trebron) #15

Wszystko gra... :smiley: . Szukałem tego folderu w Document and Settings\

A tu trzeba było zairzeć do WINDOWS\ :slight_smile: . Dziękuje za wszystkie porady

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: .