Zapisywanie pobieranych plików z Mozilla

Witam . Często ściągam pliki z Przeglądarki Mozilla ale że mam starego kompa to często się sam wyłącza i pobieranie pliku się przerywa (np . wczoraj ściągałem film i gdy miałem 88% czyli ok 600mb komp mi się wyłączył) i musiałem pobierać jeszcze raz. Wiedz poszukuje programu który zapisuje wszystko co ściągam i jak mi się wyłączy na 88% to gdy włączę kompa dalej będę miał 88%… Mam nadzieje że jasno wyraziłem swój problem .Z góry dzięki za odpowiedź.

dap nie wiem czy po resecie będzie miał 88 % ale po normalnym wyłączeniu kompa można wznowić pobieranie

po resecie mogę wznowić pobieranie ale murze znowu czekać 2 godziny aż będzie 88% , a kto wie że znów się nie wyłączy??

To zrób porządek z kompem. Mój się często resetował (a też jest stary) więc mu zrobiłem porządne odkurzanie. Otworzyłem obudowę i sprężonym powietrzem go przedmuchałem. Świata nie było widać takie chmury kurzu wyleciały. Teraz się nie wyłącza.

ściągaj plik przez flashGeta nie będzie tego problemu… a jest jeszcze jedna kwestia jak ściągasz z rapidshera albo sendspace to te serwety nie oferują wznawiania… wiec i tak będziesz musiał ściągać od nowa… co do innych serwisów proponuje ten programik

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … .11.0.1188

a filmy najlepiej się ściąga prze p2p…

Jeżeli na RS ma się konto premium, to można wznawiać pobieranie.

Raczej takiego programu nie znajdziesz.

ale to nie na tym forum…