Zapomniałem aktywoawać Windows

(A 4) #1

Witam,

Mam taki problem. Kupiłem Win XP. Zainstalowałem. Wszystko bez problemu. Wyskoczył monit o aktywacje systemu. Z tego względu,iż była to sobota a nie mam podłączenia do internetu musiałem wykonać aktywację przez telefon. Problem w tym,iż w weekend nie można tego dokonać,gdyż nikt tam nie pracuje. Miałem zrobić to w poniedziałek,ale niestety w niedzielę musiałem wyjechać. Zapomniałem o tym całkowicie. Teraz nie moge nic zrobić,bo 30dni minęło.

Czy da sie to naprawić,tak ażeby zrobić aktywację przez telefon nie stawiąjac systemu na nowo?

(sdar) #2

MW3001 Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

(ak6) #3

A nie prościej jest zadzwonić do Microsoft i się tam dowiedzieć ??

Możesz aktywować przez telefon bez reinstalacji.

(lazikar) #4

Zadzwon do microsoft.

Masz monit przy uruchamianiu wiec mozna.

(Ideolog) #5

Aktywacja może być wykonana 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy.

Cały proces jest zautomatyzowany i obsługiwany przez lektora.

pozdrawiam :smiley:

(Elenka1984) #6

Hmm... ale nie zawsze można się do nich dodzwonić, szczególnie w weekend...

Powinieneś mieć przy włączeniu i ładowaniu Windowsa, monit... postępuj zgodnie ze wskazówkami i wsio... Zadzwoń do nich i jak wpiszesz kod aktywacyjny, to znów będziesz mieć swój system... :slight_smile: Kiedyś też tak zapomniałam się :slight_smile:

(Ideolog) #7

Można się dodzwonić każdego dnia ale pod nr ulgowej infolinii, tam automatycznie wpisujesz cyferki z windowsa potem lektor Ci czyta co masz wpisać w poszczególne pola w okienku windowsa nic poza tym.

Pozdrawiam :smiley:

(system) #8

Tylko lektor zbyt szybko czyta.

(lazikar) #9

Polakowi nigdy nie dogodzi.

(Elenka1984) #10

W sobotę infolinia jest dostępna do godziny bodajże 15... w niedzielę się nie dodzwonisz... a każdego innego dnia dodzwonisz się do 20-22... Wiem, bo długo nie miałam internetu i musiałam dzwonić... :slight_smile:

A z tym lektorem, to przecież zawsze jest możliwość powtórki kodu :slight_smile:

(Ideolog) #11

Z całym szacunkiem lektor czyta szybko ale można to powtarzać w nieskończoność te cyferki naciskając chyba 8 na klawiaturze telefonu. Ja jakoś nie miałem z tym problemów, a w ten sposób aktywowałem też Offica 2003.

(system) #12

Mi czytał tak szybko że nie mogłem spisać ale się udało:).

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 17:28

Musiałem tak robić...

(Ideolog) #13

Ludzie kochani mi było potrzebne jedno podyktowanie kodu, drugi raz tylko potwierdzałem czy prawidłowy, tak robiłem z officem, windowsem xp i to dwa razy. Proszę nie przesadzajcie :smiley: