Zapomniałem aktywoawać Windows

Witam,

Mam taki problem. Kupiłem Win XP. Zainstalowałem. Wszystko bez problemu. Wyskoczył monit o aktywacje systemu. Z tego względu,iż była to sobota a nie mam podłączenia do internetu musiałem wykonać aktywację przez telefon. Problem w tym,iż w weekend nie można tego dokonać,gdyż nikt tam nie pracuje. Miałem zrobić to w poniedziałek,ale niestety w niedzielę musiałem wyjechać. Zapomniałem o tym całkowicie. Teraz nie moge nic zrobić,bo 30dni minęło.

Czy da sie to naprawić,tak ażeby zrobić aktywację przez telefon nie stawiąjac systemu na nowo?

MW3001 Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

A nie prościej jest zadzwonić do Microsoft i się tam dowiedzieć ??

Możesz aktywować przez telefon bez reinstalacji.

Zadzwon do microsoft.

Masz monit przy uruchamianiu wiec mozna.

Aktywacja może być wykonana 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy.

Cały proces jest zautomatyzowany i obsługiwany przez lektora.

pozdrawiam :smiley:

Hmm… ale nie zawsze można się do nich dodzwonić, szczególnie w weekend…

Powinieneś mieć przy włączeniu i ładowaniu Windowsa, monit… postępuj zgodnie ze wskazówkami i wsio… Zadzwoń do nich i jak wpiszesz kod aktywacyjny, to znów będziesz mieć swój system… :slight_smile: Kiedyś też tak zapomniałam się :slight_smile:

Można się dodzwonić każdego dnia ale pod nr ulgowej infolinii, tam automatycznie wpisujesz cyferki z windowsa potem lektor Ci czyta co masz wpisać w poszczególne pola w okienku windowsa nic poza tym.

Pozdrawiam :smiley:

Tylko lektor zbyt szybko czyta.

Polakowi nigdy nie dogodzi.

W sobotę infolinia jest dostępna do godziny bodajże 15… w niedzielę się nie dodzwonisz… a każdego innego dnia dodzwonisz się do 20-22… Wiem, bo długo nie miałam internetu i musiałam dzwonić… :slight_smile:

A z tym lektorem, to przecież zawsze jest możliwość powtórki kodu :slight_smile:

Z całym szacunkiem lektor czyta szybko ale można to powtarzać w nieskończoność te cyferki naciskając chyba 8 na klawiaturze telefonu. Ja jakoś nie miałem z tym problemów, a w ten sposób aktywowałem też Offica 2003.

Mi czytał tak szybko że nie mogłem spisać ale się udało:).

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 17:28

Musiałem tak robić…

Ludzie kochani mi było potrzebne jedno podyktowanie kodu, drugi raz tylko potwierdzałem czy prawidłowy, tak robiłem z officem, windowsem xp i to dwa razy. Proszę nie przesadzajcie :smiley: