Zapomniane hasło do laptopa

Witam, proszę o pomoc, ale zaznaczam, że jestem laikiem…

Od trzech lat uzywam laptopa Lenovo Y530, uruchamiał sie w systemie rozpoznawania twarzy…cholerka chciałam zmienić bo oststnio coś długo rozpoznawał i mnie to denerwowało …zaznaczyłam w opcjach aby wyłączyc rozpoznawanie i teraz woła hasła…a ja nie pamietam jakie było…:(jest jakis sposób żeby odzyskac to hasło albo dostac sie jakoś i ustawic znów rozpoznawanie twarzy?bardzo proszę o pomoc…

z tego co wiem to nie da się tego ominąć. Także recovery cd w głoń i jazda! :lol:

osz…sama nic z tym nie zrobie…:frowning:

  1. Spróbuj zalogować bez hasła.

  2. Pobierz trinity rescue kit->Nagraj na peendrive za pomocą programu Yumi. Uruchom bootowanie z pendrive opcja nr 2-kasowanie hasła administratora-> po tym zabiegu logujesz się jako administrator z pustym hasłem i kasujesz hasło z dotychczasowego konta :lol: 5 min pracy dla wprawionego ;p

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2002040.html

czytaj i działaj

Ściągnij z torrentów program kon-boot. Zainstaluj na pendrive i zabootuj tego pendriva. Uruchomi Ci się system i w polu z hasłem klikniesz enter. Już jesteś w systemie.

Nie piszesz jaki system ale daj w wyszukiwarkę ophcrack.

Crackowanie hasła tym programem może trwać lata a same tablice do niego są płatne i zajmują nawet ponad 8GB-200GB. Mój kon-boot jest lepszy. Zalogujesz się i zresetujesz hasło.

jest taki jeden programik do kasowania hasła

bootuje się go z płyty cd

nie pamiętam nazwy był kiedyś w enter power …

A do Visty mozna go uzyc?

Kon-boota możesz użyć na wszystkich Windowsach od XP do 7 (nie wiem jak jest z 8)

Oraz na Linuxach.