Zapomniane hasło WIFI


(Menfiz) #1

Od kiedy, gdy zamówiłem nowy modem w którym była możliwość połączenia WIFI, nie formatowałem komputera. Niestety szanowny Pan, który przyszedł mi zainstalować ten modem nie zostawił mi karteczki z magicznymi literkami i cyferkami dzięki którym mógłbym się po ewentualnym formacie zalogować.

Tak teraz nie mam hasła do zalogowania się do sieci i nie wiem jak je zdobyć, mam szyfrowanie WPA. Nie wiem w zasadzie jak działają takie modemy, czy działają jak routery w których można się zalogować do http://128..... (już nie pamiętam adresu), i przy pomocy standardowego loginu i hasła można się zalogować i zmienić hasło wifi (mam nadzieje że nie zmienił loginu i hasła...). Mój modem nazywa sie Thomson TCW710.

Z góry dziękuję za pomoc :wink:


(Duch123) #2

Sprawdź czy na modemie nie masz napisany adres i i login oraz hasło standardowe powinno być i spróbuj tych haseł standardowych jak zmienił hasła to wtedy zresetuj modem jest taki przycisk w który wkładasz szpilkę i resetujesz modem a czy ty nie masz przypadkiem neostrady na tym i nie pamiętasz hasła do neo???


(Enter6000) #3

Spróbuj za pomocą tego programu:http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2571&WirelessKeyView+1.18

Miałem podobną sytuację, i po formacie wszystko ładnie działało.


(Menfiz) #4

mam kablówkę, vectra


(Menfiz) #5

problem jest taki że jestem po formacie, bedzie to działało?


(Enter6000) #6

Po formacie możesz zapomnieć.

Pozostaje tylko reset routera.


(Menfiz) #7

ALE JA NIE MAM RUTERA :stuck_out_tongue: