Zapora - jedna czy dwie?

(Adrianek) #1

Koledzy!!!Mam taką niejasność i zapytanie: czy mając zaistalowany Windows XP z Service Pack 2 (zapora włączona), można lub należy zaistalować jeszcze program Norton Internet Security? Czy nie zachodzi tutaj jakiś konflikt i blokowanie. A pytam dlatego, bo kiedyś czytałem, że mając zainstalowany jeden program antywirusowy, nie należy instalować drugiego.Pozdrawiam i dziękuję !!

(Szarek) #2

Nie wiem jak z nortonem ale ja jak zainstalowałem najnowszego kerio który jest zgodny z service pack 2 to kerio wyłączył windosowskiego firewalla. Sprawdź cza norton jest zgodny z service pack 2 bo mogę wychodzić „kabarety” z Internetem lub komputerem.

(Dragonlnx) #3

Firewalla używaj tylko 1 tak jak z antywirusami ... :stuck_out_tongue:

(lazikar) #4

Jak będziesz instalował NIS to on wyłaczy zaporę Windowsową. Nie ma to sensu jak masz już NIS to w zupełności wystarczy. :smiley:

(Aladar) #5

Ja bym nie instalował NIS bo ten windowsowy z sp2 firewall jest całkiem całkiem wiec po co zasmiecac rejestry :slight_smile:

(boczi) #6

Wyłącz Windowsowskiego, zainstaluj NIS.

(Dragonlnx) #7

Ej, tak do tego NISa to dużo on pamięci zajmuje ??

Warto go instalować ?? :frowning:

Bo mam tylko 128 Ram'u

(lazikar) #8

Jak masz tylko tyle ramu to nie instaluj. :?

(Dragonlnx) #9

A jakiego mi polecacie ?? na tyle ramu ??

(lazikar) #10

Ale czego ty szukasz samego firewalla czy coś takiego jak NIS czyli Antyvirus Firewal Anty spam. :smiley: Jak co to zainstaluj sobie darmowego z Vortalu Kerio lub Outpost.

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=55

(Dragonlnx) #11

ehh ... coś mi się pomyliło - chodzi mi o antywirusa .. :slight_smile:

(Aladar) #12

no to instaluj Norton Antyvirus 2005PL obecnie najlepszy i moze byc na ta ilesc pamieci RAM

(lazikar) #13

Jesteś niepoważny. :!: Miałem nadzieję że masz choć trochę pojęcia. Przeczytaj sobie temat (bo pewno tego nie zrobiłeś) i dowiesz się o czym my tu mówimy.

Często polecasz antyvirusy i nie wiesz jaki wybrać. :o Tobie chodzi tylko o jedno. :wink:

(Brudas) #14

A czemu ni nealezy miec 2 antywirow??

(lazikar) #15

Bo będą siobie przeszkadzać. Są to programy które pracują w tle. :smiley:

(Dragonlnx) #16

Lazikar - pomieszało mi się a na postach to chyba tobie zależy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

(boczi) #17

Nie powiedziałbym...

(S Man1) #18

:hahaha: Widzę że najlepszą formą obrony jest atak w tym przypadku :hahaha:

:faja:

(Dragonlnx) #19

Czegoście sie czepili :evil: :evil: :evil: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Czy ja tu jestem dla postów ?? :-x :-x :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Obraźliwe ... :frowning:

(S Man1) #20

Z niektórych Twoich wypowiedzi na to wygląda :-o