Zapraszamy na HotZlot 2018!

Wiesz, autokaru też nie ma ze względu na dużą liczbę dogodnych połączeń komunikacją publiczną.

4 polubienia

Miejmy nadzieję, że jednak ciąg dalszy nie nastąpi, w tym konkretnym przypadku…skoro teraz finalnie “królik” zrobił z siebie, i innych “osła”.
A My takim “farbowanym królikom” mówimy stanowcze NIE!!

Zawsze na wyjazd można kogoś zgarnąć z portalu pośredniczącego w przejazdach i wtedy już pare groszy wpada do kieszeni. Tak miałem okazję jechać w zimie do Wrocławia - ludzi rozwiozłem i jeszcze udało mi się @Pangrys`a zgarnąć z dworca.

Można też płakać, że z nad morza daleko, rosół będzie za zimny czy być może wszystko co będzie w garach inni zdążą wyżreć. To nie Ryn tu pewnie jedzenie nagle nie zniknie.

2 polubienia

@eimi Znalazłem błąd na stronie HotZlotu.
Obecnie formularz rejestracji jest, a wcześniej go nie było po rejestracji zaproszonych uczestników.
Powinno to być zablokowane.
Pozdrawiam

doczytaj tam proszę :neutral_face:

Tam, to akurat jedzenia było w bród. Znikło natomiast złociste.

I już byłem bliski kliknięcia na rejestracje otwartą a tu nagle telefon… spotkanie rodzinne w piątek i mam grać jako DJ… ech… no cóż, szkoda bardzo bo jakby mi się udało dostać to miałbym bliżej niż zawsze, o przełożeniu urlopu też już się udało porozmawiać… a tu takie buty. W każdym razie życzę udanej imprezy! :slight_smile:

A w sobotę byś nie mógł wpaść ?

Hej,

Jędrek, powiedz rodzinie, żeby przełożyli spotkanie na następny tydzień. Wtedy zagrasz im jeszcze lepiej niż zwykle. Może rozważą taki scenariusz?

Pozdrawiam,
Dimatheus

@lordjahu dla mnie wyjazd na 3 dni trochę mija się z celem, dlatego zawsze (poza swoim pierwszym zlotem) zostawałem na rozszerzonym.

@Dimatheus - no własnie przełożyli z innego terminu, bo lepsza sala się zwolniła…

A nie wiesz czy nie mogą załatwić sali przy Pałacu Ossolińskich?

Nie no ta impreza w ogóle to miała być w pałacu ossolińskich, ale dostaliśmy niedawno informację, że jakaś redakcja z wioski Wrocław organizuje jakaś taką mało znaną imprezę i wynajmują cały obiekt :smiley: Podobno już menager pałacu kalkuluje straty :smiley:

2 polubienia

Zaorał :joy:

1 polubienie

Hej, kolego a nie możesz przełożyć tego spotkania na rzecz słynnego “reunion” z resztą portalu? Taka impreza jest raz na rok (czasami na dwa lata) …

A to nie jest tak, że ColdZlot jest niemal tym samym? :thinking: Czyli wychodzi impreza minimum raz na rok? :stuck_out_tongue:

Niemal…
HotZlot to letnia impreza dla wszystkich tworzących portal + kilkoro zaproszonych z darmowej rejestracji.
ColdZlot - bardziej dla elity. Gdyż zrzesza osoby ściślej związane z portalem.

ColdZlot - elitarny, prestiżowy. Tak prestiżowy, że nawet Kruszwil nie dostał zaproszenia bo sam był za mało prestiżowy :slight_smile:

1 polubienie

Spokojnie. On dopiero nie tak dawno trafił na pudelka :stuck_out_tongue_winking_eye:

Z tą grzywką a’la Rutkowski?

Nikt nie jest bardziej prestiżowy niż @Kristov_pl :smiley: Kruszwil mógłby co najwyżej nosić za nim róże które fanki z YouTube’a rzucają mu do stóp :smiley:

1 polubienie