Zapytanie o windows Viste

(system) #1

Chciałbym sie dowiedziećczy jak kupie wiste to bede mógł oglądać filmy ściągnięte z internetu grać w gry z imteretu itp? Prosze odpiszcie

(Clubbasse207) #2

a dlaczego by nie ?

(matiit) #3

napewno przeczytał coś o DRM :smiley:

(Adrian Nawrocki) #4

Coś słyszałem, że wista nie czyta pirackich gier, ale to bujda. Ma jakieś zabezpieczania, ale da się ominąc. mój kolega miał problem z otworzeniem generatora kluczy i zainstlowaniem autocracka, ale jakoś dało się coś na to poradzić.

Pozdrawiam

(Clubbasse207) #5

hm .. właściwie to o tym DRM to ja mało wiem ...

niby cos tam ma zabezpieczać przed piractwem ale jak to działa i czy w ogóle to niejestem w stanie stwierwdzić ...

wprawdzie softu pirackiego nieposiadam ale jakaś MP3 się czasem znajdzie (jak u każdego zresztą) i niewidze żadnego problemu ...

chociasz ... ostatnio jak podepne słuchawki do lapka to muza jest niskiej jakości ... :shock:

na głośnikach wbudowanych w lapka jest ok więc może to DRM ? :> ale wcześniej było ok ...

no ale też co ja mam może z 20 pirackich kawałków takich których nieda się kupic w sklepie juz (jestem fan techno z lat 90 tych)

a legalne płyty zripowane WMP też charczą ... więc to zapewne jedynie cos ze sterami :stuck_out_tongue:

(Krasnal666) #6

DRM nie zezwala na odtworzenie zabezpieczonych treści. Aby sprawdzić, czy plik jest zabezpieczony DRM: właściwości->podsumowanie->zaawansowane->pochodzenie->chroniona tak=DRM, nie=bez DRM

Przeinstaluj stery i sprawdź ustawienia karty dźwiękowej (equalizer, efekty)

(Clubbasse207) #7

no właśnie ja kiedys czaytałem że zabezpieczone treści maja pogorszoną jakośc na urządzeniach niezgodnych z DRM czy coś w ten deseń ... :stuck_out_tongue:

to ja wiem tyle że niechce mi się z tym bawić :stuck_out_tongue:

a i tak niesłucham muzyki na słuchawkach więc ... :stuck_out_tongue:

(system) #8

a co to jest DRM? Ja kiedys czytałem ze mozna miec na kompie tylko legalne programy gry i filmy

(Kubakuderski) #9

bzdura :x :x :o :twisted: :roll: :!: :!: :!:

(Siekierezada1) #10

Ja sie przyznam ze pare dni po zakupie Visty HP wraz z laptopem chcialem sobie zainstalowac Netlimitera. No oczywiscie chyba nie ma dobrej darmowej alternatywy zatem wrzucilem w emula... no i mialem po 15 minutach program i cracka... Programik uruchomilem scrakowalem no i przestal mi dzialac internet na przegladarce (na operze, na firefroxie bo na ie dzialalo, o zgrozo) komunikatorach i wszystkim co bylo zainstalowane od momentu kupna kompa i nie bylo spod reki MS. Jednak po usuniecie netlimitera w calosci z crakiem wszystko wrocilo do normy.... Zatem potwierdzam ze cos to ogranicza...

(Ford Fokus) #11

A to teoria :> Pewnie źle skonfigurowałeś :wink:

(Siekierezada1) #12

co zle skonfigurowalem?? cracka?? konfigruowalem programy wczesniejsze w sposob najodpowiednieszy bo smigaly jak przecinaki...

(system) #13

czym sie rózni wersja visty 32 bit a 64 bit?

(Adrian Nawrocki) #14

wersją procesora

Pozdrawiam

(system) #15

pójdzie mi vista na takim kompie

dysk sata 160 gb

karta pamięci 1 gb

procesoe celeron D 2.60

karta graficzna geforce 6600 gt

słyszałem ze procek taki jaki mam wystarczy tylko niewiem czy to prawda

(Chaker Osiedlowy) #16

Procek grzałka, ale będzie śmigać (mam prawie identyczny sprzęt, i Vista chodzi dobrze).