Zapytanie odnośnie noestrady

witam,

jestem zainteresowany noestradą, ale teraz powstaje masa problemów. no więc tak:

  1. jaką predkosc wybarac 2048 Kb/s czy 6144 Kb/s jesli rozdzielam to na kompa stacionarnego i laptopa. i teraz na stacionarnym bedą gry online pobieranie wiekszych rzeczy ale tez uzywanie przegladarki a na laptopie youtube, pobieranie piosenek i mniejszych plików ale glównie przeglądarka. i chodzi mi o to zeby to jakos w miarę zadowalająco działało.

  2. modem. jaki modem mam wybrac zeby to dobrze rozdzielic i zeby nie bylo problemow a predkosc byla przyzwoita

z góry wielkie dzieki za pomoc. i prosze pomóżcie mi :slight_smile:

Jeśli na obu komputerach będzie on wykorzystywany jednocześnie do ściągania i filmów na yt to możesz se darować wolniejszy.

Co do modemu się nie wypowiem do doświadczenia mi brak w tej sprawie ;]

zdecydowanie 6Mb w neo im większa przepustowość tym mniejszy ping w grach online i szybsze otwieranie stron pobieranie plików i buforowanie w you tube itp.przy umowie na 24 miesiące modem zte z wifi kosztuje 99zł powinien sie nadać

Witam

Co do prędkości to sprawdzałeś jakie są u ciebie dostępne ? jeśli nie to zapytaj ! Jeśli chodzi o samą różnicę pomiędzy 2 czy 6 mb/s to bierz 6 gdyż cenowo nie jest to spora różnica a i upload jest większy ! Co do modemu użyj opcji szukaj na ten temat było sporo !