Zarabiaj w necie

(Fortun15) #1

Witam, znalazlem ostatnio w gazecie oferte pracy w internecie, okazała sie nawet ciekawa zarejestrowałem sie, i naprawde musze przyznac ze serwis sie spisuje, cos tam mozna jednak na ten miesiac przed samym siedzeniem przed kompem zarobic :slight_smile:

Macie tu linka:

XXXXXXX

(Duch) #2

o superrrr :lol: uwielbiam wypełnianie ankiet o poranku :lol:

to się nazywa piramida kolego :smiley: :smiley: :smiley:

czysty zysk 8)

(Qbek50) #3

jestem ciekaw ile da się wycisnąc ? 2,3 zł na miesiąc :twisted:

(system) #4

Coś tzn ile?

Jak długo jestes tam zarejestrowany?

(Fortun15) #5

50 zloty co miecha mozna wycisnac, musisz tylko poczekac na ankieta ktora ci przysla do wypelnienia, nie nabijajcie sie z tego tylko sie rejestrojta, WARTO

P.S DO DUCHA, wiem ze bedziesz mi teraz dokuczał w odp na kazdy post, bo nienawidzisz Chelsea, a taki mam avatar WIEC ludzie nie zwracajcie na niego uwagi

(Qbek50) #6

jestem ciekaw jak :roll:

(Fortun15) #7

detektyw 997 - naprawde sie da :smiley: Ludzie zbiajaja kokosy na takich zwyklych userach co sie rejestroja na np takim forum jak to

(Qbek50) #8

Cytat:

Gdy zapiszesz się będziemy mogli kierować do Ciebie e-maile i ankiety zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Za każdy przeczytany e-mail dostaniesz od 4 do 50 gr (w zależności od rodzaju przesyłki), natomiast za wypełnioną ankietę od 1 zł do 10 zł (w zależności od jej długości). Ale to nie wszystko![

od 4 do 50 gr. Co to za zysk ?

(Duch) #9

tym razem nie dokuczam ze względu na Chel$ea :stuck_out_tongue:

nie wiem ile masz lat i czy szukałeś kiedyś pracy, ale wnioskuję, że nie gdyż takie oferty "pracy" to czysty przykład PIRAMIDY... ktoś angażuje ciebie i daje ci zarobić ochłapy przy czym możesz zarobić więcej jeżeli namówisz większą liczbę osób itp. tak to działa :slight_smile: taka robota dla naiwnych :slight_smile:

(Fortun15) #10

Za jeden przeczytany mail to mało ?!

Chlopie przeczytasz powiedzmy 100 maili

To masz 50 złoty na czysto......

(Magik) #11

Nooo..., zwłaszcza jeśli połowa będzie cię zachęcała do kupna Viagry.

Poza tym ciekawe, jak firma sprawdzi, czy faktycznie przeczytałeś te maile ?? Będzie robić sprawdzian wiedzy ?? :hahaha:

I jeszcze taki mały kamyczek do ogródka :

wchodzę w dział "Aktualności", a tam ostatni news z 12.06.2002 :o (coś mało aktualna ta strona :wink: ).

Ale grzebię dalej - wchodzę w dział "Promocje", klikam na linki, i.... zonk- na żadnej ze stron nie ma informacji o współpracy z firmą.

Oprzytomnij, kolego.

Myslisz, że jakakolwiek firma będzie płacić ogromne pieniądze tej firmie (a musiałaby płacić ogromne, żeby ta mogła je rozdawać ludziom i jeszcze sama na tym zarabiać) za wysyłanie hurtowe maili.

Jak dla mnie to spamerstwo czystej wody, tyle że takie dziwne, bo legalne (w końcu sam wyrażasz chęć na otrzymywanie nieokreślonej ilości maili reklamowych ).

P.S.

Celowo nie użyłem ani razu nazwy owej firmy, aby nie robić jej darmowej reklamy.

Temat zamykam z powodu podejrzeń o nabijanie ludzi w butelkę, odnośnik do strony kasuję.