Zarabianie na wakacjach!

Proszę o moderatorów o niekasowanie tego topicu

Jak według was mozna zarobic na wakacjach?

Moje Sposoby:

+roznoszenie ulotek 2 grosze za rozdanie jednej albo 10 - 15zl za 1000 sztuk

+zbieranie złomu do 30zl na dzien ale trzeba miec pomocnika i wozek do transportu

+zbieranie grzybow 10 - 50zl za dzien

+koszenie trawnikow

Odnosnie trawnikow:

Ile wziasc i za jaki duzy trawnik? <== To najbardziej przypadlo mi do gustu xD

bierz tyle ile dają :mrgreen:

Ja wczoraj słyszałem od kumpla nr 1, że kumpel nr 2 (jeszcze z nim o tej sprawie nie rozmawialem) pracuje jako ochroniarz w cywilu w Reeboku. Pracuje w weekendy (sobota 10-18, niedziela nie wiem). Z tego co słyszałem zarabia w sobote 40zł, a w niedzielę trochę więcej. Jeśli to prawda, to całkiem niezły interes… Jak na 15 lat…

aju ma marce bierz ile dają !!

Czas pracy * Twoje zmeczenie * wielkość trawnika * sprzęt na którym pracowałeś=…zł

Ja dostawałem 4 gr 8)

Możesz pracować jako kelner ale uprzdzam bardzo ciężka robota i wymaga troche wprawy.

Możesz zatrunic sie w rozdawaniu gazet: Exho miasta, Metropol, Metro - 12zł za 2h rozdawania.

Ja znam lepszy pomysł

OK, powiem wam co widziałem na Allegro i nawet w moim miescie koles to miał i zarabiał na tym.

Musimy mieć rower (najlepiej górala). Przerabiamy kierownice, chodzi tutaj o to, że jeśli skręcimy kierownicą w lewo to koła obraca się

w prawo (i odwrotnie). Konstrukcja takiego roweru nie jest trudna, wystarczy trochę wiedzy i ktoś to się zna trochę na tym (tak jak mój dziadek :P)

Praca polega na tym, że bierzemy 5zł za przejazd i wyznaczamy jakiś odcinek, który trzeba przejechać np. 10 metrów. I dajemy 3 próby. Ktoś kto

wcześniej nie jeździł na takim przerobionym rowerze, na pewno nie przejdzie ani Metra. Jeśli komuś uda się przejechać te 10 metrów wygrywa np. 50zł. Moim zdaniem jest to najszybszy zarobek i dziennie można zarobić wcale nie małe pieniądze, a chętnych znajdzie się na pewno.

Jeśli masz jakiś rower, to pogadaj z jakimś mechanikiem a na pewno pomoże Ci przerobić rower i na lato zarobisz sobie.

Sam miałem taki pomysł, ale na razie mam inne sprawy.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Koniowi to powiedz, on ma łeb wielki to mu się zmieści 8)

Ochroniarz w wieku 15 lat :hahaha:

Lepszych bajek dawno nie słyszałem :stuck_out_tongue:

Ale on nie chodzi z “pałą” w ręku ani nic… Taki tajniak, wiesz jak widzi, że coś jest kradzione to idzie do ochrony albo coś… Nie wiem jego musiałbym się dokładniej spytać co i jak

to pewnie ma jeszcze większy bo ja też podobne cuda słyszałem z tym ochroniarzem i o dziwo to była prawda

To jest tzw. straszak , czlowiek kark, bez szyi. Kolega ma silownie zamiast pralni w bloku. :wink:

a ja polecam prace na budowie, dwie zalety:

>mozliwosc szybkiego opalenia sie ( bez kremow, lezenia, etc ), przy pracy bez koszuli, no ale to w lecie normalka

>mozliwosc rozwijania swojej tezyzny fizycznej, po kilku tygodniach moze miesniakiem sie czlowiek nie staje, ale czuje ze ma power w rekach ( tzn. podnoszenie ciezar(k)ow, jak przed praca szlo zle, to po pracy idzie b.dobrze )

:slight_smile:

Ja proponuje:

  • ulotki - jeśli masz czas i chcesz schudnąć(ja schudłem 8 kilow tydzień

biegając na 10p i spowrotem),

  • gazetki - zależy od sposobu to bardzo fajny sposób jeśli nie

potrzebujesz dużo pieniędzy i trafi ci się dobre skrzyżowanie,

(Ja miałem genialne, 1h rozdane cały pojemnik 2h czytania książki:) ),

  • to co umiesz - nauczyli cię w szkole, umiesz pisać wiersze?? sprubuj je

sprzedać do wydawnictw…(i takie tam), ja za to co umiem mam

darmowe studium + roczą praktyke:]

  • reklama?? - np.: masz strone? dużą oglądalność?? zamieszczasz box,

reklamowy, ktoś kliknie?- dostajesz ileś tam groszy, jam masz dużą

oglądalność to stracza czasem na coś więcej niż utrzymanie serwera, i

połączenia z LAN… ( tak się utrzymuje bardzo dużo witryn )

  • złota rączka - malujesz płotek, szczyżesz trawnik, wymieniasz gniazdko,

czy też dokręcasz rurke albo przetykasz kibel:] itp… nie czeba mieć

dyplomu elektryka żeby wymienić żyrandol czy, gniastko jeśli się

przyjży jak było przypięte poprzednie, zazwyczaj jest kolorami,

czerwony do czerwonego itd…

jak ktoś chce wiecej to wystarczy przejść się po mieście i zobaczyć co kto robi albo czy nie ma wywieszki że zatrudnią kogoś na jakieś stanowisko…

ale to robota w malym miescie niestety ![;

Hmm ja pracuje zazwyczaj na budowie, stawki wynoszą tam od 50 zł. dla pomocnika w zwyż. Więc łapałbym się za to, napracować się trzeba fakt ale pieniądze też są.

Bylem w Jasle, mam tam dużo rodziny i podyskutował bym czy to takie male miasto :stuck_out_tongue: (Zresztą niedaleko Jasla znajduje się miejscowość, która nazywa się praktycznie tak samo jak moje nazwisko, moje korzenie z tamtą są… :wink: )

W niektórych sklepach komputerowych zatrudniają młodych do pomagania,lub składania komputerów.Podobno bardzo opłacalna praca :slight_smile: .

Masz neta??nie potrzebujesz od razu kokosów??

są programy typu logomedia, rejestrujesz się i co wieczór sprawdzasz poczte, za każdy otrzymany od nich email (reklamowy- grosze) i ankiete (pare złotych) otrzymjesz jakieś grosze sumują i wysyłają ci…

DaraK logomedie t osobie możesz wsadzić :x I nie dawaj głupich porad,jak się nie znasz.

a ty wiesz o co chodzi??

chce pomuc jak ci się to nie podoba to twój problem,

nie nażekam na nadmiar reklam i ankiet, ani na forse która przychodzi, prosto pod drzwi…

Napisz jakis poradnik albo kup go i sprzedawaj na allegro za pare zlotych :smiley: