Zarabianie na wakacjach!

budowa …

wiem,wystarczy dopowiedzieć że logomedia nie płaci,wszędzie o tym trąbią

jeszcze powiedz że dostałeś z tamtąd wypłatę :roll:

Rozumiem gdybyś polecił jakieś inne,uczciwe firmy,ale nie logomedie :stuck_out_tongue:

znasz jakieś inne/lepsze uczciwe tego typu??

chętnie wyprubuje :slight_smile: i już mnie tam nie ma…

teraz się trzymam tego co mam, ale nie nażekam mimo iż chętnie uciekne bo wcale mi nie na ręke rozsiewać bzdur…gdybyś od razu powiedział że są nie uczciwi inaczej bym odpowiedział…

Rok temu pracowałem w zoo… 2 lata temu w zoologicznym. Zajmowałem sie gadami i pajeczakami ale to dlatego, ze sam kilka posiadam i mam sporą wiedze :// Ale wal smiało do jakiegos zoologicznego. Zawsze trza umyć klatke itp. a jak mają tan węża (tam byl dusiciel 2,5 metra) lub gad (legwan zielony tez kolo 2m) to pytasz się szefa, wyciagsza z klatki… i proponjesz komuś zdiątko. W zoologicznym mialem 50 zł (miesięcznie) + jakieś 120 za zięcia a w zoo 130 (miesięcznie) zł + 200 zł zdięcia. W obydwu przypadkach oplacalne… A i ten numer ze zdjęciami przejdzie w jakims markecie gdze jest stała temp. lub właśnie w pawilonie gadów… W pawilonie zasze jest kolo 30 C i to pasi gadowi w hiper w lato tez do 30 dochodzi… Jak mniej jak 30 nie próbuj.

Ale tak pozatym te 2 pracy gorąco plecam!!

Żeby coś zarobić to niestety tylko “bodowe” trzeba wybrać.

możesz iść do sasiadki/babci i zapytac czy trzeba isc do sklepu po jakies wieksze zakupy. jesli pojdziesz to pewnie cos ci sie dostanie, chyba ze sam sobie wezmiesz :wink:

idzie lato, bedzie sie zbieralo rozne owoce, mozesz tez popytac w okolicy czy trzeba im nazbierac

Polecam znalesc kogos z znajomych/rodzinki zagranica niemcy lub Lodnyn :wink: i tam by Ci jakas prace zalatwili :slight_smile: bedziesz wiedzial zaco pracujesz chociarz a robota nie bedzie moze az tak trudna :slight_smile: pomocnik na budowie :slight_smile: przynies zanies pozmiataj i cos tez musisz umiec :slight_smile: ale kasa miodzio :slight_smile: Brat rodzice sciagneli na 4 tygodnie do Londynu to do polski zabral 600Funtow+jeszcze sporo kupil sobie orginalnych ubran i troszke elektroniki do kompa;)

Atom_x za taka cene to znajomi zbierajaa owoce za granica :stuck_out_tongue:

A poza tym chyba wiesz jak sie traktuje Polaków za granicą. Robią za pół darmo. Za 4 tygodnie zbierania jabłek, kalafioru itp dostaje sie około 1000 Euro, A według mnie jest to troche lżejsza praca niż praca na budowie.

krakmails.com

zielonymail.com

centrumbiznesu.com

dolarek.com

kaczy.be

To są polskie firmy ja jestem tylko w dwóch ale wszystkie wymienione płacą :slight_smile:

Serio?

Dają tyle, ile mają?

W, których jesteś?

Jeszcze w sumie można (jak chcecie się np. opalić) jechać gdzieś na truskawki czy coś takiego. Ale to średni zarobek. A co do wyjazdów zagranice - można jechać gdzieś do ‘Europy’ do pielenia kwiatków :P. Jeśli by się komuś chciało i znalazłby taką ofertę, to nie ma co narzekać.

A macie jakieś doświadczenia z powyższymi stronami?

A czy to jest żetelna firma?

–> skarbonka.net

No jak na razie to tak :wink:

Wpisz sobie zarabianie przez internet w google i sobie szukajcie stron o tym :smiley: