Zarabianie przez klikanie w reklamy - jak to działa?


(Phight3r) #1

Wiem, że na takim klikaniu w reklamy dużo się nie zarobi, ale i tak się nudzę przed kompem więc mógłbym kliknąć w parę reklam. Tylko co trzeba zrobić, żeby móc tak zarabiać? Trzeba gdzieś założyć konto? Czy trzeba być pełnoletnim i mieć konto w banku?

Proszę o pomoc.


(antiferno) #2

Jeśli serwisy zagraniczne - musisz mieć konto paypal na które będą przelewać pieniadze i dopiero z paypala mozesz przelewać pieniądze na normlane konto bankowe...

A co do samego zbierania kasy ... z klikania za duzo nie uzbierasz , musiałbyś mieć dużo poleconych którzy mieliby innych poleconych itd :wink:


(alzajac) #3

zasada piramidy ;] to proste ten co jest na górze zarabia najwięcej ale znowu nie próbując nic się nie zarobi... ja gdybym nie spróbował (np w hotfile) to nie miałbym 400 zł zysku tyle że teraz hotfile troche jest już nie opłacalne i trzeba było się przerzucić. Ja polecam bux.to ale nie będę dawał żadnych linków bo zaraz ostrzeżenie będzie :slight_smile: jakby ktoś był zainteresowany to po prostu piszcie na PW albo klikajcie w odnośnik do strony pod moim avatarem


(Phight3r) #4

A czy jest jakiś inny sposób na zarobienie trochę kasy przez internet?


(alzajac) #5

Sposobów jest tyle ile takich stron :slight_smile: czyli setki jeśli nie tysiące. Kwestia tego by znaleźć te wypłacalne no i oczywiście kasa nie przyjdzie od razu. Trzeba poświęcić czas i być cierpliwym.