Zarabianie przy pomocy UserCash.com?

jestem ciekaw czy ktoś z was zarabia za pomoca tego serwisu i ile mozna ‘wyciagnac’. i nie do konca rozumiem na czym to polega :confused:

Polega to na tym, że oglądasz reklamy a nic z tego nie masz :stuck_out_tongue:

Killer ma zupełną rację. Takie serwisy czekają tylko na naiwnych internautów i wykorzystują ich jak tylko mogą. Za otwieranie / wysyłanie dziesiątków meili obiecują dużo kasy, najczęściej w $. Tak naprawdę zmuszają do rozsyłania lub odbierania spamu. Nie warto się łudzić, że coś na tym zarobisz. Znam wiele osób, które “pracowały” dla takich serwisów internetowych i nie zarobiły nawet grosza. Nie daj się wrobić !!

A świstak siedzi i zawija w sreberka.

Czy zarobki rzędu 20, 30 zł miesięcznie za posiadanie syfu na kompie są warte wyprawki ??

Bardzo w to wątpię :!:

Bardzo proszę pierw zapoznać się z programem, a potem wydawać opinie o nim. Nie wiem o jakim syfie mówisz, gdyż nie pamiętam kiedy ostatnio jakiegokolwiek “syfa” miałem na kompie. Tym bardziej nie wiem skąd miałbym go mieć. Jeżeli nie wiesz jak to działa, to lepiej się nie udzielaj.

Każdy program można łatwo zbluzgać, jednak jest w internecie garstka takich, które są uczciwe i dzięki którym można naprawdę zarobić niezłe kieszonkowe miesięcznie. Wystarczy dobrze poszukać.

PS. Przeglądając kolejne wypowiedzi w tym temacie dochodzę do wniosku, że tylko nabijacie sobie posty (nie ma się co dziwić, skąd wzięły się te tysiące postów), gdyż nic nowego nie wnosicie do tematu. A obelgi odnośnie programu zachowajcie dla siebie. Po co mam się rozpisywać i udawadniać, że “nie jestem wielbłądem” jak i tak wy odpowiecie swoje, więc nie ma sensu się tutaj dalej rozpisywać. Zainteresowanych zapraszam na PW, a reszta niech zamilknie, bo tylko robicie z siebie pośmiewisko.

usercash_fan skończ waść opowiadać bajki dla grzecznych dzieci :!:

ja wyczytalem,ze to polega na tym w link uzytkownika oni wklejaja tak jakby reklame.po kliknieciu takiego linka oglada sie przez kilka sekund reklame,a potem odsyla w miejsce wskazane w linku. im wiecej ktos kliknie twoj link tym wiecej zarobisz.

poza tym to nie jest zaden software.

Taa, i pewnie 2gr za 1 kliknięcie :roll:

jak masz kilkaset plikow x kilkaset klikniec to mozna z tego cos miec. Niewiele,ale na ulicy nie lezy!

Oj tak już widzę jak zarobisz na tym coś :lol:

Jak nie 1GR :lol:

Takie coś jest nie opłacalne.

Jedyne co było dobre to EuroBare …

Lub GoogleAdSense (umieszczenie reklamy na swojej stronie)

Chyba 20gr za kliknięcie

Pieniądze wyjmuje się gdy się uzbiera ~50$

widac, ze sie nie znacie a morde pchacie do komentarzy

własnie wczoraj admin userash wpłacił mi na e-gold, pieniądze,

dzsiaj mam dostac z imagereverb


piotr3339

Radzę na przyszłość - tonuj wypowiedzi w stosunku do komentujących Userów… :?

Agaton

Taa, i byś odrazu zakłądał tutaj na forum konto żeby to powiedzieć :stuck_out_tongue:

Daj screena z twojego konta bankowego o informacji wpłynięcia gotówki z tej firmy.

Wtedy nas przekonasz :slight_smile:

Prędzej mi kaktus wyrośnie :stuck_out_tongue:

No właśnie Google Adsense jest najlepsze :wink:

100$

Jeżeli system faktycznie jest dobry, to dlaczego żaden użytkownik tego forum ze stażem większym niż kilkanaście miesięcy, nie wypowie się o tym dobrze?

Ponieważ takie coś przez forum przemieliło się setki razy i nie jest to nic nowego. A posty nowozarejestrowanych szczególnie w celu obrony takiego systemu są mało wartościowe.

Zresztą - również jak Błażej napisał

Pokaż wyciąg z konta na te tysiące $. Wtenczas Twoja morda i komentarz staną się bardziej autorytatywne.