Zarabianie, sprzedawanie stron www

Witam!

Tworze strony internetowe, grafikę robię dość ok, CSS i HTML znam bdb. i teraz pytanie gdzie mógłbym posprzedawać parę stron www ??

Pozdrawiam

Zaprezentuj się w lokalnej gazecie, internecie lub tv

takie rzeczy to każdy wie, chodzi mi konkretnie, np. na jakich stronkach mógłbym się zareklamować, nie chodzi mi tu żeby robić strony jedna po drugiej, ale trochę mógłbym się pobawić…

Człowieku, z takim podejściem to Ty daleko nie zajdziesz. Odrobinę kreatywności, logicznego myślenia! Ogarnij się trochę zanim zadasz takie pytanie…

Jeśli uważasz, że robisz dobre strony internetowe na początek zrób taką stronę za darmo np. dla swojej szkoły/firmy, firmy sąsiada. Tylko po to, żeby na dole strony była informacja, że wykonałeś ją Ty. Później możesz poszukać, najwygodniej w swojej okolicy, jakiejś większej firmy. Jeśli nie ma strony internetowej, zaproponuj że zrobisz ją dla nich. Jeśli mają, przedstaw im projekt swojej, lepszej strony.

Wspólnie z kolegą zarobiliśmy tak trochę kiedy byliśmy w liceum. Robiliśmy proste, ładne, małe strony - wizytówki. Profil działalności, kontakt. Dosłownie kilka podstron. Opłaciło się. Do tego mamy teraz znajomości ciekawe :slight_smile:

Samo robienie stron to za mało. My załatwialiśmy wszystko od A do Z. Od stworzenia strony do jej umieszczenia w sieci i wyszukiwarkach, bazach firm.

Co jest najważniejsze, musisz wyglądać profesjonalnie. Nikt nie będzie gadał z amatorem. Musisz mieć podkładkę czego już dokonałeś, jak piszesz strony, że są one zgodne z najnowszymi standardami, że to dobra reklama, etc.

Skończyliśmy z tym po maturze, bo rozeszliśmy się na różne studia. Poza tym, to wymaga trochę czasu, dogadywania szczegółów z firmą, itp. Czasami wychodziło się w środku lekcji bo zleceniodawca dzwonił :slight_smile: Wszystko po to, żeby oferować profesjonalizm.

Aha, jeszcze jedno. NIKT nie odpowie na Twoje ogłoszenie w jakiejś gazecie czy na jakimś portalu. daruj to sobie. Może jak sobie wyrobisz opinię to co innego. Do tego czasu sam szukaj, nikt nie zadzwoni do Ciebie i nie zaoferuje 1000zł za zrobienie mu strony.

LOL, kto tu mówi, o jakiejś dużej kasie hmm ?

Nie chodzi mi o strony na które będę musiał zrobić swój własny cms, tylko, jakieś dobre portfolio, wiem że było gdzieś takie forum gdzie można było zaproponować jakieś proste stronki.

HAHAH na początku kariery, to chyba w starych złotych…

Niech to będzie nawet za 20 zł, chodzi o to żebym potrenował :roll:

Nie załapałeś. Te 1000zł to był sarkazm.

Jak chcesz potrenować to rób strony za free. I najlepiej dla siebie. Nikt Ci nie zapłaci za to żebyś sobie poćwiczył tworzenie stronek. A na jakimś forum możesz sobie je publikować. Posłuchasz krytyki, nauczysz się czegoś. Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post, bo chyba nadal nie wiesz o czym pisałem. Jeśli chcesz na tym trochę zarabiać oczywiście.

Interes może nie za wielki, ale zawsze coś. Pierwsze kilka stron zrobiliśmy za darmo. Poźniej za całą usługę dostawałem z kolegą ok 200zł do podziału. To bardzo dużo, biorąc pod uwagę, że nie byliśmy żadną firmą, nikt nam nie mógł wystawić faktury, itp. Ale ludziom się podobało to co robimy.

sory, ale skąd Ty znasz moje umiejętności w tworzeniu www ?

I skąd możesz wiedzieć czy nie robiłem już stronek dla siebie ?!

Otóż właśnie że swoich stron robiłem już tyle, że inspiracje mi się skończyły, i mi się to znudziło…

Robiłem też stronki np. dla brata.

To nie jest tak że “hello umiem trochę html kto chcę jakąś słabą stronę za 100 zł…”

Czy może mi ktoś podać jakieś forum z ofertami tworzenia stron www, nawet tych za free ?

Pozdrawiam

A Ty nadal swoje. Wpisz w google “projekty stron”. Przejrzyj kilka wyników. I realnie oceń czy możesz się z nimi mierzyć.

Napiszę jeszcze raz.

Nikt poważny nie bedzie chodził po jakichś forach i szukał projektu strony dla swojej firmy. Jak będziesz miał szczęście to może trafi ci się okazja wykonania strony dla dzieciaka z gimnazjum, bo mu się nie chce uczyć języka HTML a ma pracę domową do zrobienia.

Jeśli chcesz robić to za free to wpisz w google: darmowe projekty stron i zaproponuj swoją pomoc jednemu z serwisów.

W internecie są fora w których np. możesz napisać ogłoszenie, że możesz komuś zrobić stronę, szablon itp. Jeśli już trochę zrobisz tych stronek to później możesz je na allegro sprzedawać. :wink:

Po tych 2 dychach można poznać że masz 12-14 lat .

Nikt by za takiej ceny strony nie zrobił . Poza tym nie powiesz mi że zrobił profesjonalną stronę , zrób testową na której zaprezentujesz to co potrafisz

Wiele osób sie oglasza w necie zeby zrobic stronki. Jest na to slaby zbyt jesli jest sie początkującym. Ja np. mam takie coś http://www.mojewizytowki.cba.pl/. Może nic specjalnego ale od czegoś trzeba zacząć…

bombel89 , chłopie weź zobacz na datę ostatniego postu, już nie potrzebuje pomocy, od dawna robię strony za kasę, tylko w stanach, a Ty mi tu o wizytówkach mówisz…

temat do zamknięcia…