Zarabianie w Sieci

Jak najlepiej i najwięcej zarobić w internecie przy czym bezpiecznie.Jeśli coś wiecie lub korzystacie i zarabiacie napiszcie mi prosze bo szukam tego hajsu dziś :stuck_out_tongue:

Wpisz do forumowej wyszukiwarki słowo “zarabianie”

Znajdziesz kilka ciekawych tematów.

i wszystkie mozliwe wirusy jakie są na tym swiecie :smiley: :smiley:

uwazaj

jeśli myślisz że zarobisz w ten sposób, to jesteś w wielkim błędzie :] jak nie piramidy to naciągacze :wink:

Robiłem parę miesięcy w tym i mój wynik jest zadowalający–0zł !!

Jeżeli jesteś adminem na jakimś portalu co odwiedza dziennie kilka tys. osób albo wykupisz reklamy na takowych vortalach, będziesz prowadził własną stronę która dobrze wypozycjonujesz, zapiszesz się do 20 firm i będziesz siedział całe godziny i odbierał maile to będziesz miał z 500zł/m :lol:

z czego zapłacisz rachunek za prąd 499zł :smiley:

Hehe. Wynika z tego że zarabianie w sieci to niewiarygodny interes, na którym można zarobić aż 1 grosz na miesiąc :hahaha: :wink:

:o :o :o Ja cos tam troche zarabiam,loknij na moją stronke www jest ona o zarabianiu w necie :slight_smile: Pierwsze wypłąty już mam,ale ostrzegam początki są najgorsze :smiley:

W pewnej gazecie przeczytałem, że więcej zarobi się na zbieraniu makulatury, niż na “pracy w internecie” :?

Tak, iGreq tylko że najpierw trzeba skąs mieć tą makulaturę :D. Musisz chodzić po śmietnikach i jej szukać a tutaj w łatwy i przyjemny sposób sobie zarabiasz.

Ideą zarabiania są Twoi poleceni(referals) czyli osoby których “naciągasz” do zarabiania. Taka osoba klika na Twój link referujący po czym wchodzi na stronę głowną firmy. Potem zapisuje się i jest już Twoim poleconym :slight_smile: Teraz zarabia jakiś procent dla Ciebie. On werbuje innych i tak powstaje siatka poleconych, z której możesz wyciągnąc nie małe pięniądze.

Czyli klasyczna piramida finansowa a konkretną kasę zarabiają tylko Ci co stoją na jej szczycie, reszta to płotki tyrające na tych co są na górze.

Ja tam nie bawię się w żadne zarabianie w Sieci. Uważam, że to tylko i wyłącznie strata czasu :roll:.

ile zarobiłes?

Miałem już dwie wypłąty po 5 euro,ale to dopiero początek,najgorsze są pierwsze miesiące,a potem wchodzisz wyżej i wyżej,kluczem do sukcesu są poleceni 8)

Hehhe a mój kumpel kiedyś napisał własną historyjkę i upchnął ją komuś na Allegro za pare dych :lol:

To znaczy ile ?

Mówisz “pare dych” czyli ten kto to kupił to jakis… :lol: :x

ja widziałem jak sprzedawano numer gg za 80zł:)

piszcie jak najłatwiej cos zarobić sprzedać aby miec hajs dzis:)

Hehe to nie jest tak łatwo :stuck_out_tongue:

Popatrz co masz w domu fajnego, może starego, czy nie masz jakiejs kolekcji np. znaczków…poszukaj cos na dworze jakiejs starej rzeczy :smiley: Potem wszystko pchnij na allegro i będziesz miał hajsuuu :slight_smile: :lol:

Jeśli ktoś korzysta dużo z netu u siebie w domu to powinien się zapisac do super firmy-klamm lub 1st-start

Może zaczniemy rozmowę o zarabianiu w sieci a nie ładowaniu ludzi w balona na Allegro :roll: :roll: :roll: