Zarządzanie bazą oracle 11g

Witam

Zainstalowalem sobie baze danych oracla w wersji standard. Chce założyc bazę z 5 tabelami. Wchodzę w Enterprise Managera i guzik… Jest tam z trylion opcji, ale wszystkie potrzebne jak dziura w moscie. Po jakimś czasie znalazlem w zakladce schema jakies tabele, duzo tabel… no dobra, ale to chyba systemowe sa, to nie bede usuwac, ani nic grzebać.

Po chwili wypatrzyłem na gorze napis: “Database instance: orcl” - domyslam sie ze to jest zarządzanie tą konkretną baza o nazwie “orcl” ktora zawiera sporo tabel. Tu 1 pytanie, gdzie w tym kombajnie jest opcja do utworzenia nowej (pustej) bazy i zdefiniowania nowego uzytkownika wraz z haslem?

Jest jakieś lepsze narzędzie do zarządzania baza oracle, podobne do phpmyadmina z mysql? Męcze sie z tą baza juz 2 dzień, nie potrafie tego rozgryźć. Dokumentacja jest dla mnie niezrozumiała, a po za tym i tak nie moge znaleźć interesujących mnie opcji.

Wiem jak nadac uzytkownikowi prawa admina (ale jak do cholery zmienic mu haslo/dodac nowego?!).

Prosze o jakieś wskazówki, potrzebuję zalozyc nową bazę, zdefiniować 5 tabel i utwozyc usera z dostepem tylko do tych tabelek. Nic wiecej, a czas mi sie kurczy, zostal tylko tydzien zeby napisac prace… w takim tempie nie napisze ani zdania do 2012…