Zasady w piłce nożnej

Real i Barca maja obecnie tyle samo pkt i mam pyt prowadzi ten kto ma lepszy bilans bramek między tymi drużynami czy ogólny z całej ligi?

decyduje bezposredni mecz tych druzyn miedzy soba jak wygrala barca to jest przed realem, a jak by real wygral to bylby przed barcelona :slight_smile:

czyli jeśli Real wygra każdy mecz mamy mistrza :slight_smile:

2 bezpośrednie mecze decydują, ja liczę na Seville

Czyli potencjalni kandydaci do tytułu mistrzowskiego, mają bardzo trudne mecze w następnej kolejce. Bo Barcelona zagra z Atletico, które im naprawdę nie leży w pierwszej rundzie spotkań 1:1. A w zeszłym sezonie, prawie nie pozbawili ich tytułu mistrzowskiego wygrywając 2:0.

Natomiast Real zagra ze świetnym beniaminkiem, który zajmuje 7 miejsce i traci do wyżej wspomnianego Atletico 4 pkt, a więc już jako beniaminek ma realne szansę na Puchar UEFA. W poprzedniej serii spotkań pomiędzy tymi zespołami był wynik 3:0 dla Recreativo, a więc całkowity blamaż zespołu madryckiego. Do końca sezonu zostały jeszcze 4 kolejki. A więc i Sevilla ma duże szanse na tytuł.

Wszystko rozstrzygnie się w dwóch przyszłych kolejkach.

Bull na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomość.

Wydaje mi sie jednak, że Barcelona może zakończyc ten sezon z zerowym dorobkiem pucharowym.

Pewna swego przed rewanżem w Pucharze Hiszpanii, dostała solidnego kopa od Getafe (4-0, pierwszy mecz 5-2 dla Barcy, awans do finału: Getafe). Real Madryt kilka tygodni temu miał kilkupunktową stratę do lidera. Dziś sam obejmuje to stanowisko, zrównując sie punktami z Barcą.

Nie lubię Realu, ale trochę mi go szkoda. Barcy nienawidzę. Zrobiła się z niej wielka gwiazda, po tym jak zdobyli mistrzostwo i Ligę Mistrzów. Ronaldinho pozostawił jednak swoją, pewną siebie, głowę w chmurach i nadszedł kryzys. Mam nadzieję, że to właśnie Real zdobędzie mistrza Hiszpanii. Chociaż Sevilla i Valencia też jeszcze stoją w kolejce po tytuł.

no właśnie wszyscy za barcą po tym jak wygrała ja myśle że to real zdobędzie mistrza bo teraz dobrze im idzie a barcelony nie lubie

I tak barca wygra :stuck_out_tongue:

Żebyś się nie zdziwił, real jest na fali, ma znakomicie grającego van nisterloya który jest królem strzelców, grają naprawdę piękne mecze teraz,