Zasilacz Chieftec czy corsair

to zależy od ilości obrotów. jak będą bardzo małe to aż tak dużo nie przepompuje.

mam 2 zasilacze, chieftec 360W z 1 80tkąi i amacroxa z 1x120 i temperatura obu jest podobna a nawet w przypadku chiefteca mniejsza.

jeśli chodzi o hałas to amacrox cichszy aczkolwiek chieftec pracował już ponad 2 lata i kurzu się nazbierało na łopatkach (łożyska to samo).

Złączono Posta : 16.08.2007 (Czw) 17:17

bardzo dobry, mocny zasilacz (doskonałe parametry) i cena też atrakcyjna.

tylko nie wiem jak by wyglądał montaż z takim wentylem 140 mm i nie trafiłem na opinie użytkowników tego zasilacza. Dokładna cena to 384 zł

to normalne u nas najczęściej komentuje się jakość codegenów, mustangów, tracerów i tym podobnych. mało popularne są również konstrukcje z wysokiej półki ze względu na ich cenę.

krótko pisząc jak kupisz ten zasilacz czy tego etasisa to na pewno nie będziesz narzekał.

Dzięki, pogrzebałem trochę na “obcych” stronach i dobre recenzje zbiera tam ten thermaltake, tylko problem z tym wentylatorem.

co masz na myśli jaki problem ?? nie będzie żadnego problemu

kilka osób, stwierdziło, że mogą być problemy z miejscem w obudowie

nie powinieneś mieć problemów jeśli nie masz najtańszej obudowy.

obudowę mam gigabyte triton 180, jeszcze się zastanowię pomiędzy tym Thermaltake a Corsair’em

Bierz CHiefteca, nie buczą , ten 560 udzwignie na serio duzo, 450 da sobie rade z 8800gts wiec nie piszcie glupot, ten cheiftec jest ok