Zasilacz - czy nowa graficzna zadziała

Mam pytanie.Ponieważ kupuję w najbliższym czasie kartę graficzną.Mianowice Ati X800 GTO 256 mb :slight_smile: TYlko senk w tym ze moj zasilacz nie jest zbyt dobry mianowicie Megabajt MGB-350S ATX.

Wiem że zasilacz nie najnowszej generacjii ale poprzdni sie spalił i wstawiłem taki zeby tylko komp działał :)I tu nachodzi moje pytanie czy jak włoże karte to takiego słabego zasilacza to co się z nią bedzie działo ??czy wogóle nie odpali czy będzie chodzić tylko będzie jej brakować mocy i moze mięc częste zaiwechy ??Czy karta moze sie zwalic jeśli jest za słaby zasilacz ??

aha i jakbym wymieniał zasilacz to myśle że FORTRON 350W styknie ??

Zmień ten zasilacz. Na takim twój komp długo nie pociągnie.

Podaj resztę konfigu kompa, a nie tylko grafę. Ale wydaje mi się, że powinien Ci wystarczyć. Ale dla pewności podaj konfig.

Mam procka 2.4 ghz 512 ddr , 40gb +80gb i aktulanie geforce fx5200 ale jak juz wczesniej wspomniałem zmieniam graficzna :slight_smile:

i na takim sprzęcie ten zasilacz śmiga superancko zero problemów

Lepiej zmień ten zasilacz. Za ile chcesz kupić ten zasilacz to może coś lepszego od fortrona 350W doradzimy.

kumpel tez ma zasilacz niemarkowy ma x1600 radeona i athlona 3000 + 2 dyski i smiga mu smialo wiec opwinno dzialas ale dla pewnosci lepiej wymienic :]

Czasami może się trafić jakiś zasilacz no-name, który będzie zblizony parametrami do lepszych zasiłek, ale zdaża się to bardzo rzadko.

Płyta? Ma wtyczkę P4 czy tylko ATX?

Forton 400W lub 350W (wer. zależy od lini zasilania) .

Czasami może się trafić jakiś zasilacz no-name, który będzie zblizony parametrami do lepszych zasiłek, ale zdaża się to bardzo rzadko.

I tak taki mustang/codgen czy inny deny, nie będzie miał filtrów i zabezpieczeń.

ATX więc bedzie myśle Fortron 350W albo 400W

Podaj model płyty, Forton 400W dla +5 350 dla +12, a nie myślę że będzie dobry.

GIGABYTE GA-8S648FXP-RZ

ten zasilacz

http://allegro.pl/item148109454_fortron … oclaw.html

tak dla jasnosci z premiera P4 plyty pod ten procek sa zawsze zasilane z 12V.(dodatkowy wtyk)

Lub ten

http://allegro.pl/item147178479_zasilac … ichy_.html

lepszym wyborem jest Delta