Zasilacz czy wytrzyma + O/C

Mam dosc slaby zasilacz CODEGEN 300W. Chcialbym sie dowiedziec czy moge przez pewnien okres spokojnie na nim pracowa nie martwiac sie zbytnio.

Mam:

  • 80gb Seagate barracuda

  • 40gb Seagate barracuda

  • Radion 9600 Pro 128 (minimalnie podkrecony)

  • CDRW (uzywam go tylko tymczasowo mam go zamiar odpiac po zainstalowaniu nowego OS’u)

  • 3x RAM DDR

  • Procesor AMD Athlon XP +1900

Moc jest wystarczająca do zasilenia tej konfiguracji

Na twoim miejscu odrazu kupił bym inny zasilacz codegen zasilacz zabójca najczęściej pali sprzęty.

Zamień na fortrona 350 THP z allegro ~ 80zł :wink:

dodajac do tego jeszcze myszke i jak czasem chcialbym doladowac iPoda przez usb to tez wystarczajacy ?:slight_smile:

A jaką masz płyte główną??

Asus A7N8X-X

lepiej kup fortona 400w no chyba że w najbliszym czasie masz zamiar zmieniać sprzęt na cos z podstawka am2,939 to fortron 350 THP bedzie lepszy bo na lga775 musiał byś kupić mocniejszą zasiłke

http://allegro.pl/item170498140_fortron … ar_fv.html

Ten w zupełności wystarczy a w ogóle ile masz na zasilacz??

Malo mam i narazie nie chcial bym go zmieniac bo jestem swiezo po wyplacie a juz nie mam polowy :stuck_out_tongue:

Narazie chce sie zorietowac ile i czy w ogole moze ten zasilacz pociagnac.

Myśle że ten fortron 350 w będzie lepszy ponieważ ma mocniejszą linie 12V i jest tani

Zacznijmy od tego że 300W to on ma na nalepce, zmień to g na coś firmowego np tamten MDN RevA, cichy i jakościowo dobry.

Codeguano nie ma zabezpieczeń w przypadku przeciążenia lub innych spali kompa w sek, modernizacja wyniesie więcej niż te 50 zł na Forotrona. Lepszy by był THA-P silniejsza +12 o 5.5A, ale ten Mdn wystarczy, ciągnie mocniejsze kofingi.

Lub zobacz czy jest MDN® 25A na +12 i wentyl 120mm cena identyczna.

dość słaby to mocno naciągane stwierdzenie /dość słaby to jest FEEL II / :wink: jeden z najgorszych lepiej brzmi. jak chcesz to sypnę Ci kilkoma linkami obrazującymi ‘zdolności’ tego urządzenia :smiley:

:mrgreen: 300W by wystarczyło jakby to był porządny zasilacz…

Ja bym się nawet bał o tego iPoda w przypadku ładowania…

Zasilacz -> KOSZ i zamiana jak piszą wyżej na Fortrona.