Zasilacz do 50-60 zł

■■■■…nie można podłączyć tego mojego syfa w drugą stronę…:confused:

Ehhh…chyba mam pomysł poprostu położe ten zasilacz w środku budy wentylem do góry i niech sobie chłodzi inne części ?? Można tak czy może być coś nie tak ? BO z tego co wiedzę te zasiłki mają otwór wentyla tylko od strony podłączeń i na jednej ścianie gdzie jest wylot… Więc najpewniej tak będzie że będzie leżał w obudowie na dolnej ścianie…I wentyl będzie skierowany w górę. Oczywiście jeżeli nie da się go inaczej zamontować :smiley:

no w sumie może tak leżeć, nie powinno być bez większych problemów, ale lepiej nie zamykaj całkiem obudowy,… albo przynajmniej na początku zaglądaj tam czy się komp nie gotuje :smiley:

witam ja miałem taki układ obudowy i mój athlon xp 1800+ (~1500 Mhz) grzał się w stresie aż do 63 s C !!

buda u mnie non stop otwarta:P z obu stron :smiley:

O i to by było dobre i jak starczy kabli to ja też tak sobię zrobię. ;] Najwyżej postawię kompa na szafeczce żeby się mniej grzał. A jeśli ten zasilacz jest naprawdę taki Cichy to nie będzie mi przy łóżku przeszkadzał.

Bardzo możlwie. Bo na starej płycie dopuki zasilacz był przykręcony kondensatory przy procesorze, czyli tak gdzie zasilacz zasłaniał były popuchnięte. :smiley: Więc może coś w tym jest :smiley: