Zasilacz do GF 9600GT

kosztuje tyle samo :expressionless:

ale jak kupie ten zasilacz to już nie będzie starczyło na RAM-y ;/

Mimo to warto dołożyć na ten zasilacz. Starczy Ci na tak długo że już ci się granie znudzi… przez ten czas oszczędzisz na 2 takie zasilacze.

to mówisz, żeby kupić a z RAM-ami zaczekać ???

A to na dzień przed spaleniem pojawiło się czarne przebarwienie? a może to była wina płyty głównej? A kolega miał listwę albo UPSa?

Na przeszło 100 zamontowanych zasilaczy FEEL w czasie 2 lat żaden sie nie spalił, nie zniszczył zestawu komputerowago ani nic podobnego.

Bardzo lubię, gdy co poniektórzy wypowiadają sie na temat czegoś czego mieli tylko jeden egzemplarz albo bazują na opinii innych.

Oby tak dalej.

a może narazie sobie kupię taki zestaw

PALIT 8600gt sonic+ 256/128

1gb ram

ocz 500w

razer deathadder

oczywiście, chciałbym mieć 9600gt, ale niestety stać mnie tylko na samą kartę i zasilacz chyba, że bardziej opłaca się kupić

GALAXY 9600gt

ocz 500w

sam już nie wiem doradźcie mi

To nie kolegi komp padł, tylko jego klienta komp

Listwę miał, uziemienie w gniazdku też, przebarwienie pojawiło się w dzień uszkodzenia sprzętu tak twierdził klient

Do kolegi serwisu, ciągle przychodzą ludzie z zasilaczami FEEL jak nie spalony zestaw to jedna część spalona, albo podają złe napięcia co w większości daje zwisy, restarty i bluescreeny, w tym roku 300 sztuk padło.

Podepnę się pod temat.

Aktualnie zasilacz Antec SmartPower 2.0 350W napędza zestaw: C2D E4400, 2 giga ram, 8600GT Sonic+, Seagate Barracuda 250gb. Chcę zmienić kartę na 9600GT i zastanawiam się czy zasilacz wystarczy. Do tej pory sprawował się wzorowo. Niby 9600GT bierze tylko 15W więcej od 8600GT. Nie uśmiecha mi się wymiana zasilacza, bo za tego Anteca sporo zabuliłem swego czasu.

taki: http://www.antec.com/us/productDetails.php?ProdID=26350 ?

Możesz spróbować na pewno bo podłączeniu nic sie pójdzie z dymem najwyżej komp będzie nie stabilny.

Dokladnie taki zasilaczyk. Jak bedzie mi robic “sceny” to go zmienie. A wlasnie, na co jak cos? Cos co mi nie zje portfela - Amacrox?