Zasilacz do karty gf 8600gt

Witam polećcie mi jakiś dobry tani zasilacz pod karte Palit GeForce8600gt sonic+ najlepej linki z allegro

A jaką masz resztę sprzętu??

Zgodnie z instrukcją do karty graficznej: minimalnie 450W

Najtańsze z dobrych, chyba są zasilacze firmy Chieftec.

:o

350W spokojnie wystarczy.

ModeCom MC 350W kup i będzie ok.

Minimalnie 350W tak pisze w instrukcji, wiem bo czytałem ją dwa dni temu.

A skąd wiecie jakie ma inne podzespoły…? A jak np. Quada Extreme QX9650 xDDD?

Nie no jeśli tak… to w zupełności starczy Ci zasilacz jaki mam w podpisie, będziesz miał jeszcze spory zapas mocy :P.

Tak, przy takiej słabej grafie brać Quada Extreme QX9650 i do tego tani zasilacz to jest bezsensu :roll:

kompoa7.th.jpg

to mój komp

goodprogram , dobry Modecom to nie jest tani zasilacz. Po drugie próbuje lisman1990 , uchronić przed awarią sprzętu, która się pojawia się co drugi dzień na tym forum (gf8600+zasilacz najczęściej tani 400W).

goodprogram , podałem min 450W, mówiąc zgodnie z instrukcją. Trochę, źle się wyraziłem: nie karty, tylko nvidii i producentów, trochę lepszych niż Palit.

Każdy producent i nvidia podaje zasilacz o mocy minimum 350W więc nie wymyślaj bajek że tak pisze w instrukcji bo tak nie pisze.

No to na początek dajmy gigabyte-a. Zajrzyj na stronę.

Tylko, czy trzeba dawać minimalne, a co z bezpiecznym zapasem mocy i klasą zasilacza. Ciekawe ile osób z tego forum użyłoby zasilacza Tracer 350W do tej karty?

Producenci zakładają że weźmiesz szajsowatego codegena/tracera itp. Jeśli weźmiesz coś przyzwoitego typu chieftec/forton to i 350’tka z dużym zapasem wystarczy.

Pisze… np. w mojej instrukcji o 450W, ALE MOCY ZALECANEJ! nie minimalnej… A ja powtarzam wystarczy Ci spokojnie zasilacz który mam w podpisie.

400W starczy do 8800GTS, 350W starczy do 9600GT, do 8600GT to nawet 300W by był wystarczający.

400W wystarczy na pewno…

Przy reszcie sprzętu wszystko działa w 100% dobrze (reszta sprzętu w podpisie).

ej ale na tym zrzucie to karta 8400gs :stuck_out_tongue:

Ale on chce GF 8400GS zmienić na GF 8600GT.

Z malucha do poloneza.

Bez przesady :stuck_out_tongue: Może 8600GT nie jest już najnowszą kartą, ale w porównaniu z 8400GS na pewno da się odczuć wyraźną różnicę :slight_smile:

ale jak szaleć to szaleć i brać coś porządnego a nie kupić 8600GT i potem za 3 miesiące znowu wymienić…