Zasilacz do "nowego" kompa

Witam, chciałem kupić zasilacz do “nowego” kompa, ale nie jestem pewien jaki wystarczy.

Komp to:

płyta - ASUS P5LD2 -FM/S

grafika - GIGABYTE GF 8500GT 512MB

ramy - DDR II 4GB

dysk - 80gb

procek - Celeron D 336 2.8GHz

Pewnie wystarczy jakiś do 400W, ale może polecicie jakiś konkretny. pozdrawiam

hmmm… komputer juz zlozony czy dopiero w planach ? Co do zasilacza to : Modecom MC-400

Kompa miałem, ale się spalił xD. Tera kupiłem kilka części tak aby do wakacji pociągnał tylko nie jestem pewien co do zasilacza, chodzi mi o to żeby znowu się nie spalił jak np. kopne w kompa (z nerwów ;p) no i oczywiście żeby to chodziło bez problemów, żadnych restartów itp.

A części zapłacone są w drodze ;p

Jak już zapłaciłeś to trudno :wink: Bo karta graf. to totalne dno. Co do zasilacza : ten co podałem wyżej będzie ok, mógłby być nawet Modecom-MC350 ale lepiej weź na zaś MC400

Grafika mowisz dno, no ale to komp do wakacji bo tera korzystam z laptopa i mnie krew z tym … zalewa ;pp

Dzięki i pozdro :slight_smile:

Jak kopiesz w komputer to co się dziwisz? :confused: I bardzo dobrze, że ci się spalił, może to cię nauczy albo jego obsługi, albo przynajmniej szanowania drogiego sprzętu.

Dziękuje za Twoja opinie, właśnie o to chodziło mi w tym temacie

Tak samo procesor

Cały komputer to totalne dno. Wygląda jak by był kupiony w supermarkecie.

Jak masz zamiar na wakacje zmieniać to kup już teraz porządny zasilacz by nie robić tego ponownie za parę miesięcy.

Napisz przypuszczalną konfigurację przyszłego kompa i wtedy forumowicze doradzą już “przyszłościową” zasiłkę :roll:

A kompa nie kop bo z autopsji wiem, że to mu nie służy :stuck_out_tongue: