Zasilacz do Palit GeForce 7300GT Sonic

wystarczy nawet fortron 350w, tańszy o połowe :stuck_out_tongue:

bierz mc jeli chcesz rozbudowywac kompa

no to zamawiam na allegro zasilacz i karte !!

A KARTA Palit GeForce 7300GT Sonic 256MB DDR3 będzie dobra do gier, również nowszych np. Call of Duty 4, NFS Pro Street itd. ??

Sorki że przynudzam ale chcę mieć pewność :stuck_out_tongue: :smiley:

Może na minimalnych odpalisz, jaki masz dokładnie procesor ?

Na high to na pewno nie pograsz jak obniżysz detale to tak, wydajność do gier nie zależy tylko od grafy.

Pentium 4 2,66MHz

1GB Ram

złącze karty graficznej AGP haha :mrgreen: jeeeaa…

Na minimalnych powinieneś pograć, gdybyś wymienił jeszcze procesor, no ale to prawdopodobnie będzie wiązać się ze zmianą płyty głównej.

będziesz miał wydajność niższą o jakieś 30% przy p4… porównywałem z amd athlon 64 jednordzeniowy…

a jaki byście mi polecili dysk twardy od 80 do 160 GB ?? :mrgreen: też zamierzam wymienić :stuck_out_tongue:

nie opłaca się brać takich dysków…

jak masz sata to bierz wd2500aaks ~180zł

ile masz kasy na ten dysk???

myślę że max to 200zł

http://www.allegro.pl/item324070949_wd_ … m_cy_.html

To będzie najlepszy wybór, musiałbyś jednak trochę dopłacić, no i nie wiem czy na pewno masz Sata ?

witam mam zamiar kupić kartę graficzną PALIT Geforce 7300GT 512MB DDR2 a mam pytanie jak mam zasilacz 300W fortron taki FSP300-60THA(1PF) czy jest dobry proszę o pomoc i czy ben de mógł grac w gry proszę o pomoc czekam pilnie odp :slight_smile:

Dodane 11.12.2010 (So) 15:03

mam kompa takiego

Pentium 4

2gb ram

procesor 2.80gh

kartę 256mbna 64bit

a chce zmienić na kartę PALIT Geforce 7300GT 512MB DDR2 na AGP mój zasilacz ma 300W firmy Fortron taki jest FSP300-60THA(1PF)

czy będzie pasował zasilacz do tej karty graficznej wrzęcie piszo ze wymagany zasilacz do 300Wat proszę o pomoc pilnie czekam czy będzie dobry proszę odpisać