Zasilacz do płyty głównej ECS k7s5a

Witam,

zaczyna mi szwankować mój wysłużony zasilacz 300W i w związku z tym, zmuszony jestem go wymienić. Jednak mój komputer jest sprzętem nieco archaicznym, bo oparty jest na płycie ECS K7S5A. Przeglądałem zasilacze na allegro, ale wszystkie nowe są przeznaczone dla płyt z gniazdami SATA, PCI Express itd. A moja to starowinka z gniazdem AGP :wink:

Czy jest szansa na kupno nowego zasilacza do niej? Jeśli tak, to jakie konkretnie modele byście polecali?

No pewnie. Kup sobie Chiefteca np. z seri HPC-360-202 miałem go, ale z nowym sprzętem nie ma szans. Jeśli to Płyty głównej masz podłączonych kilka kart PCI (Nie mylić PCI-Express) to to jest oferta dla ciebie.

Pozdrawiam

Piotrek W.

Modecom MC-350

Płyty nie mają gniazda SATA.

SATA mają dyski i napędy

Ale to obojętnieczy ma wtyk SATA, PCIE. Jeśli ich nie używasz to nic się nie stanie w przypadku twojej płyty głównej nie da się nawt ich użyć.

Podzrawiam

Piotrek W.

No wiem że ma wtyki SATA. Dałem taki dlatego, do jak może będziesz w przyszłości kupować dysk lub napęd to one są teraz tylko na SATA i by trzeba ponownie zasiłke wymieniać lub bawić się w przejściówki…