Zasilacz do quada

Tagan - najlepsza firma. Jakiś z tej firmy o mocy 500W spokojnie ci wystarczy, nawet po wymianie grafiki i jeszcze jak ją podkręcisz.

aaa… jak małe fundusze to może OCZ albo Corsair.

To chyba wezme OCZ

Corsair CX400, Ocz SXS 500W rev.2, Pentagram 450W Value, Seasonic SS-400ET.

Mam pytanie czym się różni Ocz SXS 500W rev.2 od rev 1 ?

O ile taki jest

Dodane 12.06.2009 (Pt) 13:51

http://allegro.pl/item660506072_pentagr … x_wwa.html czy on jest naprawde cichy ? Nazwa nie zawsze idzie w parze z właściwościami

Pentagramy Silent Force naprawdę są ciche. Ja swojego w ogóle nie słyszę. Bierz OCZ, albo Pentagrama.

No to nice :wink: na razie mam takiego,że … szumi tak,że nie da się spać :confused:

A tak to szumieć nie ma co, boxowe chłodzenei Q6600 jest ciche ,karta ma chłodzenie pasywne ,z przodu tylko wentyl który wyciąga powietrze z budy .

No to miałeś jedną sztukę i teraz drugą. Ja już mam 6-tą (w dwóch komputerach). Mogę więcej powiedzieć o nich do Ciebie. Jedyny plus to to, że są ciche i ze wymieniają na nowy.

W drugim kompie jest spokój dopiero od momentu, jak wymieniłem BQ na Corsaira 450W. Nowego, którego dostałem z wymiany sprzedałem. Niestety w obecnym kompie nadal mam ten ‘rewelacyjny’ zasilacz, bo nie chcieli mi wymienić (nawet za dopłatą) na model innej firmy.

To co brać OCZ ,Pentagram czy Corsair ? OCZ chyba się nie psują i są ciche

Każdy z tych trzech będzie dobrym wyborem.

OCZ wg mnie najlepszy. (Z tych trzech)

Nie zrozumiałeś mnie. Mam dwa zasilacze, które zasilają dwa komputery. Jeden został spalony przez elektryków i wymienili na nowy. Czyli testowałem 3 i z żadnym kłopotów nie miałem nie mam i raczej mieć nie będę. W testach zawsze w czołówce, zdobywający nagrody oraz z certyfikatem 80+

i co najważniejsze tani ,za 200zł kupie 500W ,a za 300 modularny.

Dodane 12.06.2009 (Pt) 17:07

Chodzi mi o OCZ

Dodane 12.06.2009 (Pt) 17:14

OCz StealthXStream 500W SLI opinie : http://www.ceneo.pl/;0151246938-10.htm#productOpinions

Jeżeli miałbyś jednak te 300 to ten zasilacz byłby idealny:

OCZ ModXStream Pro 500W.

No ale opinie SXS pokazują, że on też jest b. dobry.

Zobaczy się ,ale czy dużo zyskam dokładając stówe na OCZ ModXStream Pro 500W ?

Zależy o czym mówisz. Po prostu ta wersja jest porządniejsza i prawdopodobnie starczy ci na kolejną konfigurację. (Zależy co to będzie ;p)

A czy jest cichsza to nie wiem.

(Zależy co to będzie ;p) co masz na myśli ? xD proca napewno zostawie bo jest dobry wymienie płyte i dołoże RAM-u bo na tej płycie max 4 GB

Dodane 12.06.2009 (Pt) 17:32

Do gier są konsole :wink:

No to bierz SXS i będzie też dobrze.

Ale to dalekiej przyszłości :wink: może za pół roku

Dodane 12.06.2009 (Pt) 18:52

A przy okazji Ty też musiałbyś pomyśleć o kupnie lepszego zasilacza :wink:

Dodane 12.06.2009 (Pt) 19:15

Tak więc wezmę OCZ

Dodane 12.06.2009 (Pt) 19:49

Wątek do zamknięcia