Zasilacz fortron bez jednego kabelka

Witam! Dzisiaj kupilem zasilacz fortron 350w i w miejscu gdzie sie przyczepia do plyty glownej wyglada to tak jakby nie bylo jednego kabelka! Sa tam 24 “dziurki” w dwoch rzedach i wyglada to tak, jakby do jednego nie dochodzil kabelek. Czy to ma tak byc czy jest to jakas wada?

Pozdrawiam

Kabelka czy przewodu? :stuck_out_tongue:

yyy…no tego czego jest tam pelno ;D takie kolorowe są…to chyba przewody, ale głowy niedam :wink: Po prostu wszystkie te miejsca sa jakby zapelnione czyms metalowym, a jedno nie…i niedochodzi to tej “dziurki” przewod :confused: niewiem czy isc reklamowac czy to tak ma byc…wybaczcie, ale kompletnie sie na tym nieznam =d

Nie jestem pewien , ale tak chyba ma być. Na tym zasilaczu też wygląda , że nie ma. Podłączałeś ? Działa?

http://www.allegro.pl/item120543440_pro … pci_6.html

Nie podlaczylem…niepasuje mi to do starego kompa, miejsce gdzie trzeba wczepic przewod do plyty glownej(niewiem jak to sie nazywa =d), jest duzo mniejsze od samego przewodu…pewnie to dlatego, ze to bardzo stary model…ten zasilacz kupilem pod kompa ktorego mam odebrac w poniedzialek ze sklepu, tak wiec niemam mozliwosci przetestowania =/

P.S Na tym screenie wyglada to mniej wiecej tak samo jak u mnie: czarny, 3 czerwnone, ten pusty(tak mi sie wydaje), trzy czarne itd. czyli chuba wszystko powinno byc wporzadku :wink:

Też tak myślę.

Dzieki za pomoc, bo juz myslalem, ze sprzedawca mnie wrobil =/ Nawet w pudelko nie byl zapakowany…aha, jeszcze jedno pytanko: kabel zasilajacy dokupuje sie dodatkowo, czy raczej jest od razu w komplecie z zasilaczem?

To zależy od producenta. Podejrzewam , że fortrony mogą nie mieć.Dokup za 10 zł. A nawiasem mówiąc -zasilacz jest ok.

Za taką cene? To wersja very OEM :stuck_out_tongue: ale przynajmniej sprzęt na jakości nie traci! :stuck_out_tongue:

Prawdopodobnie brak kabla z napięciem minusowym -5V (biały) - praktycznie nie wykorzystywane już w kompach.

Sprawdź sobie,masz pokazane wtyczki i opis.

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=mocne … a_strona=1