Zasilacz jak podłączyc?

mam płyte główna AsRock k7vt4a pro i nie moge na nie znaleść czegoś takiego do podłączenia takiej małej kostki z zasilacza co ma cztery wejścia na bolce,Gdzie to sie znajduje??wiem ze gdzieś obok procka ale tam tego nie ma a komp bez tego nie chce odpalić pomocy! !!

twoja płyta nie jest zgodna ze standardem atx 2.01 i nie wymaga podpięcia dodatkowego 4pin kabelka - należy podpiąć tylko 20pin, należy również zadbać aby zasilacz który podpinasz miał silną linię +5V bo z tej właśnie czerpie zasilanie omawiana płyta główna.

a zatem problem jest gdzie indziej, może uszkodzony zasilacz - jaki posiadasz??, płyta sprawna ASROCK to nie najlepsza firma. czy komputer w ogóle nie startuje ?? włączniki z obudowy podpięte do odpowiednich pinów na płycie głównej ??

jeśli wiatraki , dyski startują to czy wydaje jakiś dźwięk głośniczek pc ??

a tak dokładniej??

Złączono Posta : 07.05.2007 (Pon) 13:38

komp sie włancza i odrazu wyłancza ale wszystkie wiettaki i dysk ruszja tzn ze zasilacz …??

EDIT

Bez tak dosadnych określeń proszę (adpawl)

Ty to umiesz się dokładnie wyrazić.

jakby poszedł zasilacz to komp by w ogóle nie ruszył

piszczy Ci jakoś komp?

tak się zachowuje spalony zasilacz :wink: znak to że płyta (prawdopodobnie jest) sprawna i reaguje na próby uruchamiania sprzętu na uszkodzonym zasilaczu odcinając owe zasilanie i wyłączając kompa :slight_smile:

Dokładnie sam tak miałem pewnego dnia włączam kompa on gaśnie no to jeszcze raz odpalam kompa znów to samo włączam trzeci raz komp nie odpala fajny zapaszek się wydostał razem z zasilaczem poszła karta graficzna i ram, miejmy nadzieje że nic oprócz zasilacza nie poleci z dymem.

Jaki to zasilacz marka i moc :?: spisz z tabliczki na zasilaczu :!: