Zasilacz - jaki wybrać do 250 zł?


(Zyngi23) #1

Witam,

Kupuję teraz nowy komputer do gier, i chciałbym się was poradzić. Jaki zasilacz kupić do 250 zł? Na oku mam http://allegro.pl/bequiet-pure-power-l7 ... 75575.html i http://www.ceneo.pl/7819944 . Któy lepszy? Może jest inny zasilacz lepszy i cichszy do 250 zł?

Pozdawiam


(Rayderz26) #2

Laptopa do gier?:smiley: A powiedz mi gdzie ci się zmieści ten zasilacz co podałeś link?:wink: Laptopa do gier się nie opłaca..Takie jest moje zdanie.. :slight_smile: Podaj kwotę jaką chcesz przeznaczyć na laptopa ,a złożymy Ci o niebo lepszego PC'ta.. :wink:


(Qba Lukaszczyk) #3

Hahah... Laptop do gier... Spory musi być na taki zasilacz... Ja na swoim czasami pogrywam, ale kupiłem podstawkę chłodzącą.


(neo10) #4

Z tych dwóch oczywiście Bequiet ale do komputera a nie laptopa heh ;]


(Zyngi23) #5

Oczywiście nie laptop, a komputer stacjonarny ;d Dzięki, że zauważyliście i sorry za problem :slight_smile: Już poprawione. To co myślicie o tym?


(Dwodnicki) #6

OCZ ewentualnie Fortron ale Bequiet powinien być tez ok, wiem że ocz za 250zł można mieć modularny-odpinane kable, przy zakupie oprócz marki patrz na to jakie ma okablowanie, czy ma np 2razy pci-e, 8pinowa wtyczka na CPU, i ilość złącz s-ata/molexy bo im mniej tym większe problemy z podłączeniem będą przy rozbudowie itp. A procesory wymagają 8pinowej wtyczki, będą działać na 4pinowej, ale mogą być ograniczane.


(Zyngi23) #7

Dzięki RedEvil. A poleciłbyś jakieś modele z OCZ i Fortona? Coś cichego i tak do 250 zł.


(patrx95) #8

tak przy okazji to na esc.pl BeQuite jest tańszy o 10 PLN i jego bym ci polecał, bo ma właśnie 12V 8pinową wtyczkę i o 2 więcej złącz sata, co prawda OCZ ma 50W (co się przydaje przy wymianie na lepsze podzespoły) więcej ale za to traci na okablowaniu


(Zyngi23) #9

A co myślicie o tym modelu OCZ http://www.ceneo.pl/1870508 ?