[ZASILACZ] - Który?

I to jest ludzka głupota i przekorność… Jak my mu grzecznie doradzamy FOrtron 350 W HLN/ jakis inny. to on swoje i nie dosc, ze wiecej zaplacil to gorszy zasilacz kupil… :frowning:

Niezły szajs :mrgreen:

Powiedz że ci spalił kompa, odeślij i zażądaj zwrotu kasy

hmm, ale myślę, że lepszy od tego co miałem w kompie razem z obudową %-) ?

Ten sam szajs ;]

I jaka to była potrzeba zakładania tematu skoro i tak zdecydowało się inaczej…??

Crime kupiłes najgorszego szpeja, głosnego i słabego, 37Dba - Bójty sie Boga!!

heh, no lipe zrobiłem, byłem w sklepie odmienić i nie wypłacili kasy tylko mogłem wymienić to zamieniłem na ten:

http://allegro.pl/item223911872_postaw_na_jakosc_mode_com_feel_350w.html

teraz go podłączyłem cichutki bardzo :slight_smile: wcale nie słychac %) w porównaniu z tamtym

Człowieku, przecież ty bierzesz same szroty. :x Poprzeglądaj fora internetowe, a sam przekonasz się, że ludzie odradzają tego typu “niebezpiecznych” zasilaczy. Wymień to dziadostwo jak najszybciej i zrób wreszcie tak, jak koledzy radzą - kup Fortrona lub Delte z allegro.pl za ~50zł. Chyba, że chcesz pożegnać się ze swoim sprzętem. Któregoś dnia, np: jak włączysz kompa, to wszystko może pójść z dymem.

hmm, czytałem fora internetowe to pisało, że Mode Com jest na silniku ForTrona więc chyba dobrze ?

bez przesady modecom feel jest o klasę lepszy od feela, co nie znaczy że modecom feel jest dobry (polecany), do niewymagających zestawów wystarczy np. socket A

są lepsze od modecoma/feela, bo mają silniejszą linię +12V. stabilnie trzymają napięcia.

tego nie jestem pewien ale Modecom produkuje również własne zasilacze zwane Modecom MC(bez udziału Feel’a).

Fortron pociągnie nowsze konfiguracje (oparte na 2 rdzeniach) z czym modecom/feel może mieć problem (poza tym jest droższy).

ostatnia sztuka

http://allegro.pl/item226560123_mega_pr … a_pci.html

Nie wiem czy ModeCom jest na silniku Fortrona. Wiem, że Amacrox ma te same bebechy co Fortron. Z ModeCom, to trzeba było wziąć coś z serii MC. Gdzieś Tobi na forum pisał jakie serie ModeCom’a są dobre, poszukaj.

ale graffix ma rację, że na tym zasilaczu może mój sprzęt pójść ??

Turkissh po Twojej wypowiedzi chyba Mode Com jest lepszy od Trusta.

a co to jest Trust ?? nawet nie znam :slight_smile: to pewnie jakiś odpadowy badziew.

bierz tego ostatniego fortrona.

twój sprzęt nie jest zbyt wymagający odpali się na większości zasilaczy. ale na zasilaczu kiepskiej jakości skrócisz żywotność swojego sprzętu począwszy od badów na dysku a skończywszy na napuchnięciu kondensatorów (w skrajnych przypadkach spaleniu sprzętu).

Ja Trust’a znam jako producenta klawiatur, myszek itp. :stuck_out_tongue:

Jak komputer będzie przeciążony lub np: dołożysz ramu albo wymienisz kartę graficzną, to komp może się sfajczyć. Zawsze jest ryzyko zepsucia kompa na zasilaczu tej klasy.

no, ale myslę, że Mode Com jeszcze trochę więcej pociągnie niż na tym moim starym zasilaczu razem co byl z obudową: IMPET “S” 300 wat

poruszony wątek dotyczy zasilaczy…

na codegenie, feelu, mustangu itp.

właśnie teraz mam chwilowo 1 gb ramu do końca września, póniej będę miał znowu spowrotem moje 256 ddr, więc myślę, że ten Mode Com na którym teraz jadę będzie GIT

Mały OT. :stuck_out_tongue:

Na ModeComie Feelu też. Znam taki przypadek, gdyż kumpel miał ten zasilacz i po dołożeniu ramu komp spalił mu się prawie cały. Ocalała jedynie karta graficzna GF 5200. Komp był klasą podobny do kompa Crime.

to nie możliwe :slight_smile:

miałem kilka sztuk tych zasilaczy i żadne nie zdechł ani sprzęt podpięty pod niego, to wyższa klasa od Feel’a, Codegena, Mustanga.

http://pclab.pl/forum/lofiversion/index … 42996.html

choć tutaj nie wiadomo czy mają na myśli modecom-feel’a czy feela (między tymi zasilaczami jest różnica!!). mam na stanie kilka padniętych (spalonych) feel-ów.

Sam sprawdzałem części czy działają, bo mnie o to prosił. Została tylko grafika.