Zasilacz OCZ 600w jaki polecicie

(Matidell1) #1

Siema jak w temacie szukam zasilacza 600w OCZ ale Modularny ale nie chce OCZ Fatali1ty.Tylko nie chce innej marki zasilacza to nie doradzajcie innych mark

(gregprog) #2

Jeśli modularny,600w i OCZ to tylko http://www.ceneo.pl/1870508.

(T Luk) #3

Jasne tylko wcześniej zadam Ci dwa pytania:

1. Dlaczego akurat taka moc?

2. Dlaczego tylko OCZ skoro na rynku jest mnóstwo lepszych jednostek?

(Adi636) #4

dokładnie, jest dużo lepszych. chociażby polecany na 2011 rok XFX Core 550W, którego posiadam. Osiąga ponad 520W na linii 12V przy mocy całkowitej 550W. Bardzo dobre japońskie kondensatory, sprawność 80+.

(Mateusz Rogolski2) #5

XFX posiada 1 wyjście 12V dla karty graficznej :stuck_out_tongue:

OCZ ten model jak najbardziej.

(Adi636) #6

ten OCZ ma 504W na linii 12V, więc nie najwięcej. ja bym radził przemyśleć tego OCZ'a :wink:

(Mateusz Rogolski2) #7

ale skoro chciał OCZ :stuck_out_tongue: niech se weźmie wszystkie jednostki 600W modularne i niech porówna se napięcia, i dostanie wynik :smiley:

odnośnie fatal1ty 550W wyciąga "tylko" 450W na linii 12V aż mnie poraziło że tak mało.

(Matidell1) #8

dlatego ta moc bo 500w mi ledwo starcza a ben de go jeszcze tuningował

i mogę wam podać mojego kompa paro metry

(Adi636) #9

no to podaj :wink:

(Mateusz Rogolski2) #10

Może być ciekawie :stuck_out_tongue: mi osobiście dzisiaj przyszedł Fortron Aurum 700W :smiley: dałem za niego 350 zł i nie żałuję, cichy mocny i nawet nie piszczy :smiley:

W sklepie komputerowym powiedzieli mi że fortron " co to za marka? to shit jest" tak powiedzieli :smiley: jak mu powiedziałem że ma sprawnośc 91% XDDDD zamknął się

Czekamy na parametry kompa :smiley:

(Matidell1) #11

5gb ram ddr2

płyta główna z 2 wejściami na kartę graficzną

GF9800x2 jeszcze jedną ben de kupywał i mostkował

dysk sata 500gb i jeszcze 40gb dysk

napęd DVD/CD sata

Intel Core 2 Duo Quad Q8400

4 Katody i wiatraki 2

(Mateusz Rogolski2) #12

z tego co wyczytałem to gf9800gt ściąga w max obciążeniu 200W :open_mouth: ja tam się nie znam pewnie się mylę, ale ta 600 Watówka musiałaby miec dobre napięcia na 12V

(Matidell1) #13

właśnie nie wiem czy starczy a i tak kupuje Modularny

(Mateusz Rogolski2) #14

poczekamy na opinię fachowców :smiley: nie chce Cię w błąd wprowadzać.

(enjoypoznan) #15

Mnie 700-setka ciągnie bez problemu katowany sprzęt jak w podpisie. Nie mam do tej zasiłki żadnych zastrzeżeń. I nie dlatego że akurat ja mam. No może jak już miałbym się do czegoś doczepić to kable mogli dać dłuższe.

(Matidell1) #16

a jak coś to GF9800gt moc maksymalną chyba ma 105 w jak się nie mylę a moja ma 210w czasem więcej

-- Dodane 02.06.2011 (Cz) 22:47 --

no jednak długość kabli mogła by być dłuższa