Zasilacz pod mój zestaw

Wiatrak nie wytrzyma tych dłuuuugich lat. Moim zdaniem teraz lepiej kupić coś za 200 zł, a do nowego komputera brać nowy zasilacz. Tym bardziej, że starego kompa kolega będzie mógł kiedyś sprzedać\dać komuś. I co? Da mu bez zasilacza albo będzie się fatygował do sklepu i kupi jakiś za 35 zł? Ja radzę nie kupować teraz zasilacza, który ceną przewyższy wartość komputera. Tym bardziej, że PSU za 200 zł są na prawdę bardzo dobre i bez problemu pociągną nowoczesny komputer z wydajną grafiką.

Postęp w dziedzinie zasilaczy jest bardzo wolny w stosunku do reszty sprzętu, ale cofnij się kilka lat wstecz i poszukaj czegoś o sprawności powyżej 80%. Będą tylko rodzynki i to bardzo drogie.

Jak kupi pożądny zasilacz ,to on jeszcze ze dwa pokolenia wytrzyma,nawet jak wiatrak siądzie(o ile to się stanie) można go wymienić.

Hmm teraz mam budżet do 350 zł hmmm jakiś zasilacz 600 W? Może 700 w?

wypisałem sobie liste

OCZ ModXStream Pro 600W lub 700W

Tagan 680W U33II Super Rock Series

Corsair 650W [CMPSU-650HXEU] modularny

bequiet! StraightPower E7 680W Cable Management

[bN123]

Tacens Radix III 720

BeQuiet StraightPower 700W (BN039)

B - te co mnie interesują

U- ciekawa moc

Teraz będę szedł do serwisu i pytał się ile u nich kosztują (dostane zniżkę 70 zł za stary zasilacz ;))

Bym brał albo tego OCZ,TAGANA albo Corsaira,co z tego wybierzesz będzie dobrze.

Stawiałbym na Tagana, ale tak jak kolega wyżej wspomniał - wszystkie będą dobrym wyjściem.

Dziękuję TEMAT można zamknąć